Anlamını bilmediğiniz yazılı t shirt'ler giyer misiniz?

Olur ya dolabınızın bir köşesinde vardır illa ki link

Böyle şeyler giyip sokağa çıkarmısınız¿

0|0
20|8

En İyi Kız Görüşü

• anlamını bilmediğim şeyi giymem , ya ayıp şeylerse osi :(

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 19

• Yazılı tshirtim yok ama giyen ve ingilizcesi olmayan arkadaşlarımı "tshirtun üstünde ben eşcinselim yazıyor" diye kandırıyorum.

0|0
    0|0
  • ne yaziyor ki orda bilen cevirsin yani merak ettim simdi ya:)

0|1
    1|0
  • fazla dikkat etmem ama pek yazılı tişiorta giymem :D

0|0
    0|1
  • hahahahahahaha :D çok iyi yaa :) taksim sanırım burası çok dikkat çekmez :p e biraz merak etmek lazım bu nedir acaba ne yazıyor diye..bilmemek ayıp değil

0|0
    0|0
  • abimin vardi

fcuk yaziyordu sanirim yakin birisi gorupte yanlis anlamis ingilizcesi full ya fu*k sanmis..

0|0
    0|0
  • hayır yazılı bir şeyler varsa zaten o hoşuma gitmiş almışımdır.diğer yandan bunu yapanlara deli oluyorum.

0|0
    0|0
  • :D tarzım değil, bilmek şart.

0|0
    0|0
  • ben giyiyorum umarım kötü bir şeyler yazmıyordur :)

0|0
    0|0
  • giyiyorum bazen.iyidir herhalde anlamı diyerekten.

0|0
    0|0
  • fsdjgsadasdashdfhdagsdjags kahretsin haykırdım.

Anlamına dıkkat ederim.

1|1
    0|0
  • oha bence ablam bakmadan almış bunu :D ben illaki bir göz atarım ne yazıyo diye

0|0
    0|0
  • Giymem bi kere hediye gelmişti ingilizce yazılı diye anlamını bilmiyorum diye gittim çeviriyi açtımda baktım.

0|0
    0|0
  • Yazılı t-shirt giymem.

0|0
    0|0
  • Yazılı t-shirt falan sevmiyorum.Beğendiğim olursa, üstündeki yazıya göre alırım.

0|0
    0|0
  • Anlamını bilmediğim yazılı tişört almam.

0|0
    0|0
  • hayır,giymem:)

0|0
    0|0
  • İngilizceyse anlamına dikkat ederim ama fransızca yazılı tsörtlerimde var. Ne yazıyo Allah bilir :)

0|0
    0|0
  • asla giymem

0|0
    0|0
  • Geçenlerde görmüştüm bu fotoğrafı. Linke tıklamadan öncede bu geldi aklıma :) Ben giymem .

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 8

• Ben kadında suç aramıyorum.Ülkede asgari ücret az bide en az 3 çocuk yapmıştır bunlar sayın başbakanımızn lafını dınlıyerek ee o çocukların gıyımı okulu falan geçim derdi para kalmıyo ablamda kalkmıs salı pazarından tanesı 2-3 lira olan tişörtü almış geçirmiş sırtına bez olsun camurdan olsun mantıgıyla.Sonuç ağlancak halimize gülüyoruz.

2|1
    0|0
    • Bu tarz şeyleri yabancılarda ülkelerinde giyiyor ama burda garip işte arkadaş.

Hemen siyasete bağladın zaten tayyibi zerre sevmem,adını andın gene

• bende sevmem ama emın ol bu kadının yasadıgı seyler böyle.

• :))))

çok iyiymiş

2 on board gibi yazan bir eşofman görmüştüm kıçında o da çok iyiydi la

giymem özellikle japonca falan yazılar olsun araç sticker ları olsun tehlikelidir, halis japonlar tarafından okunup gülünenleri görülmüştür

zaten yazılı mesaj kaygılı şeyler pek giymem artık bu yaştan sonra

evvelden üzerinde çizgi karakter şeklinde meme tipleri ve isimleri olan bir t-shirt üm vardı yaklaşık on beş-yirmi tip meme 13-15 yıl önce falandı. görsen çok hoş. hiç giymem ama atmadım kıyamıyorum arada bakıyorum sözlük gibi :))))))

0|0
    0|0
  • yazık :)

çinli arkadaşlarla gezerken daha da komik oluyordu

ters bastıranlar, şekil görünsün diye anlamsız şeyleri yan yana getirenler

eşek yazan bile vardı

0|0
    0|0
  • 0|0
    0|0
  • Giymem... ama modeli çok hoşuma gittiyse ne anlama geldiğini mutlaka araştırırım.

0|0
    0|0
  • Anlamını bilsem de yazılı t-shirt giymem.

0|0
    0|0
  • büyük talihsizlik satanın kabahati birazda

0|0
    0|0
    • satan da bakmamıştır ki nerden bilsin t shirt işte 1 2 liraya satıyor bunları pazarcılar :)

• Fcuk marka t-shirtim aklıma geldi.İnsanların içi fesat ya.

0|0
    0|0
Yükleniyor...