Bir insan kafasının uyuştuğu birisine neden bir şey hissetmez?

sevdiğim bir çocuk var şu an çok yakın arkadaşız ondan hoşlanıyorum benden hoşlanıyor mu bilmiyorum ama hiç aşk belirtisi yok inanın kafalarımız çok uyuşuyor benle vakit geçirmek istediğini söylüyor,yanaklarımı sıkıyor sarılıyor vs. ama aşk konusuna gelince başka kızlara baktığını da görüyorum ? benden daha çirkinlere hemde. çirkin biri kesinlikle değilim kızıl saçlı beyaz tenliyim 177 boyundayım gayet güzelim beğenilirim herkes tarafından peki problem ne? bir insan kafasının uyuştuğu birine neden birşey hissetmez? hissetse de göstermez ?

0|0
1|9

En İyi Erkek Görüşü

• ne ayak bu cocuk bende anlamadım biraz kendiyle başbaşa bırak bakalım ne olcak.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 8

• bence senle iliski düsünmüyor..

belki cana yakindir sizide arkadasi olarak seviyordur

cünkü yananizi SIKan sarilan ne bilim iliski istese zaten bunuda dile getirir bence..

0|0
    0|0
    • napmaliyim? aci cekiyorum resmen yanindayken

• ona acilin? söyleyin hissetiklerinizi

• cesaretim yok arkadasligimin bitmesinden korkuyorum

• Kalpler arasi gorunmeyen kablolar vardır. Az önce bir fotograf gordum kolu olmayan adama aşık bir bayan o erkekde güzel degil ama belliki bayan ona aşık :) Güzelligi sil kafandan.

0|0
    0|0
    • sadece onu soylemedim zaten cok iyi anlasiyoruz benle vakit gecirmek istiyor yakin davraniyor ama neden hala tik yok?

• Onunla uygun bır dıl ıle uygun bir zamanda bu konuyu konustunmu? konusmadıysan seni üzücek cevaplar alabilirsin ama yapıcak bısey yok Cözüm orda duruyor gidip konusman gerek onu tanımadıgım ıcın diyecek bişeyim yok malesef.

• erkeklerden bahsediyoruz yani başka kızlara bakması doğal çünkü bir erkek deliler gibi aşıkta olsa başklarna yine bakar ama o aşık olduğu kişi hep bi tarafta kalıor yani bnce

0|0
    0|0
  • mesela ben sevdiğim var şuan çok yakın arkadaşız demem- sevdiğim bir kız var çıkıyoruz mutluyuz derim ama yok abi yok yok yok :D

0|0
    0|0
  • Senden hoşlanıyorum de gerisi gelir.

0|0
    0|0
  • otada bokada...

0|0
    0|0
  • oda senı seviyor biras daha yakınlaşmanız açılmanız gerek

0|0
    0|0
  • belkide arkadaşı olarak görüyor seni

0|0
    0|0
    • nasıl biseyler hissetmesini saglarım

Kızlar Ne Diyor 1

• Aşk sadece güzellikte değil ille güzelsin diye aşık olması gerekmiyor

0|0
    0|1
    • oyle bisey iddaa etmedim zaten benle vakitte gecirmek istiyor hep kafalarımız uyusuyor yani

Yükleniyor...