Bizim ilişkimizde şu anki durumumuz nedir?

öncelkle merhabalar yeni üyeyim foruma yardımcı olrsanız sevnirim. kızlara ve erkeklere soruyorm özellkle kızlara tabi. benim kız arkadaşım var ben çok seviyorum kaybtmekden korkuyorum şöyle söyleyim onsuzluğu düşünemiyorum bazen ufak tartışmaları alttan alıyorm hep tartışma olnca haliyle tavırlar değişiyor ben onun tavırlarını kuruntu yapıyorum herhalde şöyle düşünüyorum benden soğudu mu benimle konuşmak istemiyormu acaba yoksa bu birlkteliği istemiyormu acaba? diye telefondada söyledm bunları[oda dedi kalp kalbe karşymış ne tesadüf bende öyle düşünüyordm dedi artık bütün işleri birkenara bırakıp birbirimiz hakkındaki düşüncelerle uğraşıyoruz dedi] meğerse benm 1-2 mesajmdan oda böyle anlamış ondan öyle davrnamış senin davranışlarını sana sergileyeceğim dedi bir bak nasıl davrandığına dedi.hep benden yana bir şüphesi var zaten o kadar şeylere rağmen yaptığım jestlere rağmen birazda olsa var bir ara güzel bir mektup yazdım sana haksızlık yaptıımı düşünüyorum dedi öyle yani arkadaşlar şunları soruyorum

seven insanda hep şüphe olrmu oda beni kaybetmek istemiyor biliyorm söylüyorda zaten

yukarda parantez içine alıpda yazdığım cümleye bakılırsa kızın bana bağlılığı varmı seven kız gerçekten şüphe yaparmı yardımcı olun

0|0
2|1

En İyi Kız Görüşü

• Tebrik ederim arkadasim, sen asiksin:)

Soruna gelince, evet ilk zamanlarda insan her zaman bir korku duygusu yasar. Her tartismadan veya en ufak bir süphede : beni gercekden seviyormu, yoksa bu olanlardan sonra benden ayrilirmi diye düsünür.

Sevgilimle cikmaya basladigimizda cok tartisirdik, ama asla birbirimize saygisizlik yapmadan.

Ve birgün bana, her tartismanin ardindan ondan ayrilmak istedigimi ve onu sevmedigimi düsünürmüs. Oysa ona hic böyle birsey söylememistim.

Yaklasik iki senedir beraberiz ve artik tartismalarimiz daha farkli ve bu tür düsünceler cok azaldi. Daha cok yenisiniz. Bence gayet normal ve ona gercekden deger verdigin bu sekilde belli oluyor.

Bunlari fazla kafana takma, böyle güzel bir duyguyu tatabildigin icin mutlu olmalisin :)

0|0
    0|0
    • gerçekten güzel cevap yazmışsın rahatlattın gibi bişe ama özelden yardım edersen sevinirim çünkü bazı şeyler daha var çok üzülüyorum artık:(

• Olur. Özelden yazabilirsin

Kızlar Ne Diyor 1

Erkekler Ne Diyor 1

• merhabalar hosgeldin..

seven insanda süphe olmaz..

süpehle hayatta devam etmez..

ben senin yerinde olsam bu tür düsünceleri birakirim.. cünkü böylece iliskini yipratirsin gerek yok ona, kiz arkadasinla mutlu olmaya bak düsüncelerin icinde bogulma

herseyi oluruna birak.. ne olursa olur zaten.. ondan dolayi süpehli davranislarini at bi kenara..

kiz arkadasin sana senin nasil davrandigini sergiliyor bu güzel bisey öyle nasil davrandigini anlarsin.. güzel bir yöntem

ondan kendine ders cikartmak zorundasin..

0|1
    0|0
    • şöyle şüphe kardeşim kaybetmekden korkuyor beni kaybetmek istemiyor yani 3yıllık arkdaşlığımızda vardı benden yana şüphesi var şöyle acaba beni gerçekten seviyormu gibisinden

• seni kaybetmekten korkuyorsa sen onun yaninda ol onunla ol daima ona o hissi verdirme mesela?

sevgini göster ona sevgini saklama ozaman o tür süphelerde ortadan kalkar dene bunlari

alıntı olarak aldım yine kardeşim nasıl olck o hissi verme benim yapmadığım şey kalmadı bundan 2.5 yıl önce birine teklif etmiştm unutalıda 2yılı geçiyor aklıma bile gelmiyorken o kişi. onu untmadığımı yalan olduğunu düşünüyor bu durum zarar veriyor bize enson şüphe yapa yapa beni bırakck diye korkuyorm kafayı yicem:@

• zor isin kolay degil ama iste bi sekil yapacaksin baska cagren yokki.. onu inandirmaya sana inanmasina sana güvenmesini saglamalisin bi sekilde

onuda nasil yapabilirsin ancak ona mesajlar atip bulusunca oturup onu nasil sevdigini vb sekil anlatmalisin onsuz olmicagini onsuz sen sen olmadigini..

Yükleniyor...