Biri sizinle fotoğraf çektirmek isterse ne düşünürdünüz ?

Tek başıma dışarı çıkıp gezmek istedim topkapı sarayını geziyordum 7 kişilik türk bayanlar beraber fotoğraf çektirmek için benden rica ettiler bende çektim.

Daha sonra bende onlardan birinden rica ettim kendi fotoğraf makinamla çekmeleri için neyse içlerinden biri yanıma geldi beraber çekebilir miyiz diye sordu şaşırdım kızardım kabul ettim siz bu durumda ne anlardınız ?

0|0
5|5

En İyi Kız Görüşü

• Paristeyken benimmal arkadasim her yakisikli cocuklw foto cekiniodu sokakta gidip soruyod

0|0
    0|1

Kızlar Ne Diyor 4

• Numarasını alsaydın.

0|0
    0|0
  • kuzenimle birlikte rus bir amca cektirmisti.yarındası kuzenim kosarak yanıma geldi, aksam foto cekildigimiz adam beni asansorde sıkıstırdı diye, ben de fotoyu vermek icin anlatmaya calısmıstır demistim :) tamamen masum duyguları olduguna inanıyorum :-)

0|0
    0|0
    • bilmezmiyim.peki bahsettiğim bayan hangi niyetle benimle foto çekmek istemiştri sence ?

• buyuk ihtimalle arkadaslarına seni gosterip "benimle foto cekilmek istedi" diyecektir :)

• bunu diyemez çünkü kendi fotoğraf makinamdan fotoğrafı çekecektim ki kendi geldi beraber foto çekebilir miyiz diye sordu bende olur dedim..

• yanında hep fotoğraf makinesi taşır mısın?

0|0
    0|0
    • Her zaman değil turistik tarihi bi yeri gezmeye gitmişsem yanımda taşırım.

• ilginç :D:D yakışıklı bulmuş olabülür ben olsam bende kabul ederim tabi.

0|0
    0|0
    • Bi görsen beni utandım ilk başta ve kızararak kabul ettim. :))

• haha normal ya :D bende utanırdım tuhaf tuhaf bakardım oluur derdim :D bence yakışıklı bulduğu içindir ya başka bi sebebi olamaz gibi :D

• Sağoll yaaa :))

Erkekler Ne Diyor 5

• kadını gruptan araklarım o dakika!

0|0
    0|0
  • seni Çağatay Ulusoy sanmışlardır da ondan :) Böyle bir şey olsa turist olsa kabul ederdim, Welcome to Turkey havasında, kompleksli milletiz zaten bir Japonla fotom olsun iyi olur, adam FBI ajanı çıksa bile hiç önemli değil, enternasyonal foto olsun yeterli ama domestik Türkiş karelerine girmek istemem

0|0
    0|0
  • yakışıklı bulmuş bi fotom olsun demiş derim gerekirse muhabbeti ileri götürebilirdim

0|0
    0|0
  • Ben fotoğraftan sonra teşekkür edip bir yerlerde kahve içebilir miyiz diye sorardım.

0|0
    0|0
    • Ben biraz tırstım 7 bayan arkadaştılar desem bile yanlarında teklif edecek cesaret bulamadım birde onlardan ayrılır mı diye düşündüm ...

• Gülerim sana.

0|0
    0|0
Yükleniyor...