Erkek arkadaşımın yaptıkları ne anlama geliyor ?

5 senedir aşık olduğum biri var sevdiğimi biliyordu bazı şeyler olmuştu beni hep nedensizce korumuştu o zamanlar en yakın arkadaşıyla benim yüzümden konuşmuyordu bi keresinde dershane çıkışama gelmişti benimle konuşmak istiyormuş ama yanına gidememiştim sonra arkadaşlarından öğrendim bana teklif edicekmiş ve benden çok utanmış o kadar yıl karşılıksız beni sevmiş falan demiş ben bir şey diyemedim sonra sürekli beni gördüğünde sanki konuşmak istiyormuş gibi bakıyordu ben o zamanlar teklif ediceğinde gitmedikten 2-3 ay sonra biriyle sevgili oldu 2 senedir falan sürüyor ilişkileri bu sene işte kışın en yakın arkadaşıma beni sormuş nasıl iyimi falan diye kimseye söyleme sorduğumu demiş yine ne zaman görse bakıyor bugün gördüğünde de baya baktı sevgiliside var sizce bunun anlamı ne ?

0|0
4|16

En İyi Erkek Görüşü

• ilk konusmak istediği zaman konusamamıs ve unutmayı secmiş ama nafile insan sevdiğini kolay unutamıyo baskasıyla olsa bile hala içinde bişeylerin olduğu kesin burda senin tvrın önemli ya sen bi adım atarsın o kızla ayrılır seninle olur yada sen yerini korur onun kızdan ayrılmasını vede seninle konusmasını beklersin

0|0
    0|0
    • ya o kızı çok seviyorsa ?

• doğru işin o kısmı var 2,5 sene...bu kadar uzun bi süre sonunda ona değer veriyodur tabikide seviyodurda ama dediğim gibi aklında ve kalbinde seni hissetmese arkadaslarına seni sormaz yani dicem o ki şu an biriyle birlikte olabilir onu seviyoda olabilir ama aklından ve kalbinden seni atamadığı belli

• ne yapmamı önerirsin ?

Erkekler Ne Diyor 15

• anlaşılan kızın biri işi şansa bırakmamış.. çocuk demişya utangaç olduğunu.. açılma sorunu olduğunu açık etmiş . uyanığın biri harekete geçmiş, biraz cesaretlendirmiş anlaşılan.. bundan sonrası muamma.. sende aynını yapsan , olurmu, kıza ayıp olur gibi, ee çocuk hala sana bakıyo, şu halde o kızı sevmiyo.. sevmiyorsa nie beraber..? ona sorman en doğrusu..

0|0
    0|0
    • Ya terslerse hem ona nasıl ulaşcağımı bilmiyorum sevgilisi facebooktan beni silmiş telefon numarasını değiştirmiş aynı okulda da değiliz

• Kuzeni var ama kuzeni söylediklerimi ona söylemez. Korkuyorum...

• kork sen kork.. devam et.. korkmaya.. yahu ne yapacak sana..? rahat olsana biraz.. relax..

• anladığım kadarıyla şuanda bir ilişkisi var fakat aklı ve kalbi hala sende.fakat gelip sana açılamayarak büyük bir hata,cesaretsizlik ve öz güvensizlik örneği sergilemiş

0|0
    0|0
    • ne yapmalıyım

• fazla umut bağlayıp beklenti içinde olma derim seven insan sevgisine sahip çıkardı o kolayı seçmiş ve başkasına gitmiş

• cok korkakmış be. erkek dedıgın bıraz cesaretlı olur. demedıde noldu ne gectı elıne amannnnn delı oluyorum bole adamlara

0|0
    0|0
  • ilk olarak ona arkadas olarak yaklasmayı dene bi süreliğine arkadas olun görüştükçe konustukça sana karsı gercekten bişey hissediyo mu anlarsın ve bunuda sana söylemesi kalır birtek ama sevgilisi varken böyle bişey yapar mı bilemem acıkcası işin biraz zor onun sevgilisi olmasından dolayı ://

0|0
    0|0
    • evet sevgilisi olduğu için biraz zor :(

• bir hüzün rüzgarı dağıtır beni maziye zamansız götürür beni bi anda aklımdan çıkarır beni deliye çevirir o eski aşkım...

0|0
    0|0
  • Gelen fırsatı geri tepmişsin. Daha doğrusu bindiğin dalı kesmişsin.

0|0
    0|0
  • her erkek önceki ilgilendiği kızın duygusunu merak eder. hiç umutlanma kardeş

0|0
    0|0
  • bu soruyu daha once sormustun yeter artık.

0|0
    0|0
  • Empatik ol biraz ameke

0|0
    0|0
  • O zaman artık sevme.

0|0
    0|0
  • harbi gereksiz bir paylaşım gereksizbirisin

0|0
    0|0
  • Aklı sende kalmış olabilir.

0|0
    0|0
  • sevgilisinin olup olmaması gerekmiyor ki bakması için herkes bakabilir

0|0
    0|0
  • Öyle melül melül bakıyor işte.

0|0
    0|0
  • kimseye söylememesi daha iyi

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• Bu sorudaki anahtar sözcükler şunlar "Sevgilisi var."Sevgilisi olan birisini de sevsen bile aklını karıştırmamalısın.

0|0
    0|0
  • Şöyle düşünelim ; senin sevgiline başka bir kız bu şekilde hisler besliyor , sence ne yapmalı ?

0|0
    0|0
    • benim gibi 5 sene ya da daha fazla sevmişse bi şey demem saygı duyarım ama benim gibi uzaktan seviyorsa

• ya sevgilisinee yamuk yapıyor yada gercekten sana asık bu ve sakın unutma onu gercekten sevse sen olmazdın yanı sana bakmazdı senı sormazdı bu yuzden asla uzulme sonunda tercıh edecegı kısı sensın :)

0|0
    0|0
    • ama bana aşık olsaydı o kızda olmazdı

• madem bes senede o gelmedı oyleyse bundan sonrada bekleme derım yanı senın aklında sabahlamayı sevıyor demektır

• Evet haklısın :/

• ne seninle ne sensiz anlamına geliyo

0|0
    0|0
Yükleniyor...