Yardimm ( Kas)?

Karin kasi ve kilo vermek istiyorum ama ilk bas neyden baslicagimi ve yapacagimi bilmiyorum hangi siteler yardimci falan olur?

0|0
19

En İyi Erkek Görüşü

• Büyük kas gruplarından başlamalısın ilk önce kas kütleni arttır sonra karın kasını da çalıştırırsın zaten ayrıca karın kasının gözükmesi için yağ oranını düşürmen lazım epey, başlangıç için bacak ve sırt kaslarını çalıştırabilirsin ağırlıklı olarak ayrıca kondisyon yüklemen lazım bu da nasıl olur koşu, bisiklet veya tempolu yürüyüş

0|0
    0|0
    • Sadece karin kasi bacak kasi olsun yeterli erkekler daha iyi bilir diye danismak istedim

• Bacağa ve karına ağırlık verebilirsin ama sadece ikisine özel çalışmalar yaparsan hem zorlanırsın hem de sonuca ulaşsan bile çok dengesiz bir görünümün olur onun için hepsini çalıştırıp karın ve bacağı daha çok çalıştırman daha doğru olur.

• Oyle diyosun hiii

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 8

• Bir ay boyunca sabah kahvaltisinda yesil cay yumurta peynir yulaf ye ara ogunlerde meyve muz veya elma ye oglen ve aksam tavuk bulgur vs... gece yatmadan ozellikle 15 adet badem ve yagsiz lor peyniri ye (oglen aksam kafana gore agir yeme liste uyamazsin yazsamda )1 ay uygula sonra gor farki

0|0
    0|0
  • Vücut geliştirme forum sitelerine göz atın.

0|0
    0|0
  • Bodybuilding. com, vücut geliştirme tv, bodyforum işine yarayabilecek siteler karın kası için vücut yağ oranın %10 un altına inmesi lazım ne kadar mekik çektiğinin önemi yoktur beslenmene dikmat etmedikten sonra

0|0
    0|0
  • Kilo boy soyle yardimci olayim

0|0
    0|0
    • Kiloyu bir anda yakabilirsin ama kasi yakamazsin

• Kiloyu nsil ykcm

• ağlama ha sonra erkekler benden kaçıyor bana niye bakmıyorlar diye

0|0
    0|0
  • bodybuilding. com işini görür ingilizcen varsa tabi

0|0
    0|0
  • Öğünleri çoğalt Yağlı yiyeceklerden uzak dur

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• mide hareketleri yapabilirsin sırt üstü uzanıp bacaklarını kır kafan hafif kalkcak şekilde 2+12 yap

0|0
    0|0
Yükleniyor...