Erkek arkadaşımın eski sevgilisi hakkında ne yapmalıyım?

sırf bu yüzden ondan ayrılmayı düşünmeye başladım.. erkek arkadaşımla ilişkimizin 1. senesiydi eski kız arkadaşından gelen önceden olan mailleri görmüştüm, o da anlatmıştı önceden onu çok sevdiğini,çok değer verdiğini yaşadıklarını falan.. üzülmüştüm.. sonra geçenlerde onunla yaşadıgı bi anısını anlattı komikmiş ondan anlatmış.. kızdım.. yeter dedim..isteyerek anlatmadı evet bosluguna gelmiş olsa gerek.. ama onu unutamadıgını düşünmeye başladım.. çnkü uzun süre sevgiliydiler.. paranoyak değilim bunları durduk yere düşünmüyorum.. bana ilişkimizin başında onun için yaptıklarını falan anlatıyordu... aklıma gelince delircek gibi oluyorum çünkü ben onu SEVİYORUM.. ama böyle devam demem ki.. bana dğer veriyor fakat hala aklında onun oldugu düşüncesi içimi kemiriyor.. ne yapmam lazım?

0|0
6|4

En İyi Erkek Görüşü

• Aklınız varsa eğer kadınlar içinde erkekler içinde söylüyorum eğer ciddi bir ilişki düşünüp sevicek birini arıyorsanız kesinlikle ama kesinlikle önceden uzun ilişkisi olmamış birini bulun uzundan kastım en az bir yıl ve üzeri çünki bu kadar uzun süre hayatını biriyle paylaşan insan onu kolay kolay unutamaz ve ömrünün sonuna kadar kalbinin bir yerlerinde hep yer eder o insan o yüzden uzun ilişkisi olan tiplerden uzak durun hele siz erkekler size diyorum siz böyle kızlardan kesinlikle uzak durun aman diyim.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• seninleyse bırak gitsin. onu öyle bi sev ki herkezi unutsun

0|0
    0|0
  • öp onu

0|0
    0|0
  • düşünceler insanı kemirir bitirmek gerek bazen

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 6

• seninle daha güzel günler yaşadıkça eskileri unutur zaten. eski olan değil en iyi olan hatırlanır.

0|0
    0|0
  • benimde sevgilim öncedn çok çapkınmışş bnle çıktı bütün kızlardn vazgeçti ne kanka ne arkdaş ne sevgili kmse kalmadı 1 seneyi geçiyoır bnde ilk zmnlar maillerini okdum snn gibi çok çapkın her kıza asılmış falan sevgilisyle falan konuştugu maileri okudum bnde bozuldumm ufak tartışmalar oldu ama o anltmazdııı ben okudum geçmişindekileri hiç bn sormadn sölemez onlar geçmişte kaldı sen neticeye bak şuanda seninle sadce ilgileniyosa bidaha açmamasını söle ve devam et

0|0
    0|0
  • bende de aynısı olmuştu ilk ayımızda, sonra bi kızdım, bi daha kızın adını ağzına alamadı. biraz otoriter ol. :P

0|0
    0|0
  • şüphe..insanı yeeer bitirir

0|0
    0|0
  • seni sevdiğinden emin olsan buraya derdni yazmazsn zatn.ama emin dglsn.sevgisini ölçücek şeyler yapman ondan istemen lazm.mesela bikaç hfta knşmayn aramayn özlückmi özlemickmi dene dvrnşlrnı gözlemle

0|0
    0|0
  • Açık açık sor ona hala birşeyler hissedip hissetmediğini.. Eski sevgilisinden bahsetmesi o kadar da kötü değil bence, sonuçta onunla da birşeyler yaşamış,şanslısın ki bunları sana anlatıyor, ona karşı birşeyler hissetse hala,neden sana anlatsın ki? ayrıca unutma,o senin sevgilin,yani o kız "eski". Sakin ol :)

0|0
    0|0
    • aklına geliyor ama yaşadıkları

• Benim de eski anılarım hep aklıma geliyor. Unutması da gerekmiyor ki. Sonuçta kimle olursa olsun,güzel anılar hatırlanmaya değer :) Konu açılır,aklına gelir,anlatır.. bu anılar sıradan bir arkadaşla da yaşanmış olabilir,"eski" sevgiliyle de, farketmez. Karşılaştırma yapmıyorsa sorun yok.

Yükleniyor...