Spora gitmek istiyorum?

spora gitmek istiyorum ama en ufak bilgim yok çekingenliğimden dolayı gidip sormakta zorluk yaşıyorum herhangi bir ekipman gerekiyomu haftada kaç gün kaç saat vs.
:D ah bu çekingenlik bileniniz varsa biraz yardım etsinnn.

0|0
3|10

En İyi Erkek Görüşü

• Herkez sporcu cikmiyo anne karnindan spora basladuginda bilmemen normal ekipman olarak sirt cantasi havlu suluk (tavsiyem ordan su aldiginda hepsi ayni karisabilir sıkıntı ) muziker hosuna gitmez se diye muzik icin mp3 player tarzi bisey temiz spor icin kullanicagin ayakkabi birde tavsiyem temiz kiyafet goturmen yonunde parfümde kesinlikle bulunsun cunku bir tarafindan ter akicak illaki :):)

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 9

• Spor ayakkabı ve havlu yeterli. E tabi terledikten sonra pis kokucağın için ora için özel kıyafetler.

0|0
    0|1
  • Eşofman, havlu ve su ama suyuda genelde spor salonunda satarlar yani sadece giyeceklerini al birde havlu tamamdır

0|0
    0|0
  • havlu+su üstüne eşofman tshirt kolsuz ya da kısa kollu bir spor ayakkabı

0|0
    0|0
  • Ya bakin ben 1 senedir gidiyorum ekipmana gerek yok zaten spor salonuna gidiceksen herkez annesinin karninda ogrenmiyor bunu sonucta cekinme. bence git hocalar felan yardmci olur merak etme :)

1|0
    0|0
  • Bilgi almak istiyorum de onlar zaten her konuda bilgi veriyo aklında bişey kalırsada sor açıklıyolar yani ben öyle yapıyorum :)

0|0
    0|0
  • Gidip sorsan ne kaybedersin.

0|0
    0|0
  • oha :D kıyafetın flan var dımı yanı gidip kasiyere sormak sıkıntı bunun s bedenı var mı dıye :D

0|0
    0|0
  • Beraber gidelim cok iyi olur havlu su yeter işte

0|0
    0|0
  • Sen en iyisi evinde yap sporunu

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• spora yazıldığında istediğin kadar istediğin gün gidebiliyosun tayt üstünede bir atlet havlun tamam işte yapılcak bişey kalmadı :d

0|1
    0|0
  • Aynen :D bende de var o :))

0|0
    0|0
  • Spora gidebilirsin izin veriyorum

0|0
    0|0
Yükleniyor...