Fenerbahçe galatasaray maçı ne olur?

Biliyorum tarafsız olamıycaksınız ama olursanız iyi olur her neyse acaba gs 17 yıllık hasrete son verebilcekmi yoksa herzamanki gibi Fb mi kazancak..

• Fenerbahçe
    62% (8)47% (8)53% (16)Oy Ver
  • Galatasaray
    38% (5)47% (8)43% (13)Oy Ver
  • berabere
    0% (0)6% (1)4% (1)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim
Güncellemeler:
Benim oyun tabiki Fenerbahçe den yana ki herzamanki gömücek cinconu

0|0
7|12

En İyi Kız Görüşü

• maç kadıköyde gs kadıköyde alamaz onlar beraberlik için gelecekler ama bize o oyunlar sökmez inşallah yenecez

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 6

Erkekler Ne Diyor 12

• aslında oynanan futbola bakılırsa şanslar eşit ama seyirciydi, gaza gelmeydi falan fenerbahçe bir adım önde. ki yenecek de.

0|1
    0|0
  • Öncelikle 17 yıl değil şu an 15 yıl bu yılla birlikte 16. yıl olacak tabi daha bu maç oynanmadı en son 1999 da 1-2 lik skorla kazanmıştı Galatasaray. Gelelim bu maça sonuç ne olursa olsun GS yine FB nin önünde olucak beraberlik ağır basıyor gibi.

0|0
    0|0
  • Kg var banko

0|1
    0|0
  • Fenerbahçe alır

0|0
    0|0
  • Bu sefer daha sansliyiz aykut ersun simdide kartal bu ve fenerbahceyi izlerken gercekten iyi bir kadrosu var ama istekli 3topcu tek kotu gunler devam ediyor fenerbahce adina galatasaray fobiyle cikmazsa yener ama fener asla alamaz

0|0
    0|0
    • fener alamaz demişsin asıl cincon alamam 17 yıldır görüyoruz kimin alıp kimin almadıgını maç kadıkoyde kardeşim Telekom melekom değil Fenerbahçe koyar affetmez korkmayın bukadar :D

• Galatasaray saraçoğlunda en son galibiyet aldığında sen babanın şeyinde bile yoktun birde gelmiş kim kazanır diyorsun

0|0
    0|0
  • Fener alır

0|0
    0|0
  • Kırmızı kart garanti diyorum ben de :D Gönül fenerden yana tabikisi :)

0|0
    0|0
  • Fenerbahçe alır Beşiktaşlıyım.

0|0
    0|0
  • Ne ara 17 oldu 16 l*n

0|0
    0|0
  • Allahim affet bu tipin yaptigi ankete katildim

0|0
    0|0
  • Fenerbahçe kazanır.