Spor salonu hakkında?

kiloyu hep göbekten alıyorum şu an göbeğim var ama çok değil. azcık olan göbeğimi eritirsem hiçbi fazlam kalmıycak. pilates mi önerirsiniz spor salonuna gitmemi mi. arkadaşım spor salonuna gidicek kendine yanına birini arıyor. ben de onunla gitmeyi düşünüyorum ama spor salonunda sadece göek bölgemi eriticek hangi sporları yapıcamı da bilmiyorum. sizce gitmesem mi gitsem mi ne yapsam. daha önce gitmedim. orda hocalar var mı fazlalık bölgeye göre sporlardan hangisinin uygun olduğunu yani kısacası bu konuda içbi fikrim yok arkadaşlar beni bir aydınlatsanız

Güncellemeler:
tek göbekten yani bir süre sonra ters armut tipi vücut oluyor benimki bacakldan basenlerden almıyorum hiç

0|0
1|6

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 5

• mekik çekmek bazen işe yaramıyor bazen sadece karın kasın güçleniyor ama yağı yakamıyorsun, uygun az yağlı bir beslenme ile birlikte koşu bisiklet ve mekik çeksen daha iyi olur senin için

0|0
    0|0
  • Bence spor salonuna gidip bir beslenme bir de çalışma proğramı alıp uygulamalıson proğramlara göre hareket edersen emin ol başarırsın Prof. resmimi dün cektim 2,5 ay önce bende vucudumun önünde bir balkona sahiptim:)

0|0
    0|0
  • spor salonuna git iki üç ayda fit duruma gelirsin. Hocanın sana özel program hazırlayacağını düşünüyorum

0|0
    0|0
    • bütün spor salonlarında bunu ayarlayan hocalar oluyormu

• benim bir yıl boyunca gittiğim salonda vardı, dandik bir yer değilse oluyordur bence.

• konumu merkezi biyer var 3 aylık 360mış fiyatı arkkadaşım demişti. diyetisyeni olduğunu da söyledi arkadaşım ben daha gidip görmedim konuşmadım

• herkes kiloyu göbekten alır mekik cekmek faydalı

0|0
    0|0
  • lenf drenaj masajı ile bölgesel zayıflama yapabılırsın

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Hoca varsa yardımcı olacaklar. Yoksa bana söyleyin yazarım size.

0|0
    0|0
Yükleniyor...