İlişkimiz monotonlaştı mı?

2 senelik bir sevgilim var. Gelin görün ki ben aramazsam ya da söylemezsem içinden gelip aramıyor. İstiyorum ki içinden gelsin gün içinde bir kez de olsun arasın. Mesjlaştığımız için aramıyorum mesjda herşeyi konuştuk dedi bugün. Yalnız gerçekten gün içinde bir iki kere mesajlaşıyoruz Zaten aradığında bile mecburiyetten aramış gibi 3 dk konuşup kapatıyoruz. Uzaktayız ve bu durum ağrıma gidiyor artık. Lütfen ciddi cevap verin. Şu an sinirden ağlıyorum.

0|0
5|6

En İyi Erkek Görüşü

• ciddi cevap veriyorum.. sıkıyorsun çocuğu... sen kendi doğrularınla yargılıyorsun.. erkekler ve kadınlar farklı doğrulara sahiptir.. erkekler konuşması lazımsa konuşur kadın konuşmak için konuşur.. sen konuşmuş olmak için konuşamadığında karşındakini suçlu görüyorsun.. tipik türk kızı.. allah arkadaşına kolaylık versin...

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• monotonlaşmaktan çok ayrılığa gidiyor gibi görünüyor sanki senden soğumuş gibi ama gerçeği bilemem tabi ki.

2 sene sonrası biraz konuşacak konular biter ve herşe monotonlaşır konuşacak ilgi çekici ve uzun sürecek bir konu bulmanız gerekiyor...

0|0
    0|0
  • Kendini üzmemeye çalış, çünkü her ilişkide tarafların sevgi ve ilgisi aynı ölçüde olmayabilir. Eğer sana olan ilgisinin azaldığını düşünüyorsan ki yazdıklarına göre öyle görünüyor, sen de ilgini azaltıp karşındakine düşünmesi için fırsat ver.

0|0
    0|0
  • başkalarınında seninle ilgilendiğini ona göstermen gerek.başkalarınla konuş mesajlaş.kıskançlık krizine girip peşinden ayrılmayacak görüceksin.

1|0
    0|0
  • benim de 2 yıl oldu sevgilimle.her dakika mesajlaşıyoruz her akşam da mutlaka konuşuruz.o da bvana monotonlaştı diyordu ilişkimiz.görsün de duysun millet neler çekiyor neymiş monotonluk :))

0|0
    0|0
  • bı iş bitmişşş!

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• Benim ev arkadaşımında sevgilisi uzakta ve o da kıza gelip günde yarım saat konuşsak yeterli zaten arada mesajlaşıyoruz falan demiş bence ilişkide erkekler uzaktayken güven bekliyolar ve bizim sürekli konuşmak mesajlaşmak istememizi güvene bağlıyolar

0|0
    0|0
  • 2 senelik bi ilişki böyle sebeplerden bitemez bence kendini geriye çek.

0|0
    0|0
  • adam ayrılmak ıstıyor ama bunu soyleyemıyor

0|0
    0|0
  • Siz ayrılmışsınız bitanem...

0|0
    0|0
  • sen seviyorsun o sevmiyor özeti :)

0|0
    0|0
Yükleniyor...