Balıkesir beraberliğinden sonra Beşiktaş'ın şampiyonluk şansını yitirdiğini düşünüyorum sizce?

Beşiktaş'ın şampiyon olabileceğine çok inanıyordum ama bu beraberlikten sonra bütün inancımı yitirdim çünkü tüm maçları kazansa bile Beşiktaş derbi kazanamıyor maalesef Liverpool'u Tothennam'ı Partizan'ı vs. yenen takım Galatasaray-Fenerbahçe'yi yenemiyor dolayısıyla kaybedecek 6 ya da 5 puanı daha var diye düşünüyorum ve en iyi ihtimalle 2. olur diyorum katılıyor musunuz?

0|0
0|13

En İyi Erkek Görüşü

• Katılıyorum ama nereye katılıyorum bilmiyorum haftaya fener gs yı yenecek bjk de yenınce puanlar yıne dengede olacak

0|0
    0|0
    • Beşiktaş'la Fener haftaya yenerse Galatasaray'la puan eşit olmasına olucakta Beşiktaş'ın önünde iki derbi var Beşiktaş'ın onları alabileceğine inanmıyorum :(

• Teşekkür ederim şimdi ben gidiyorum haftaya derbiden sonra bursa buluşalım Fenerbahçe 3 Galatasaray 1.

• Anlaştık ;)

Erkekler Ne Diyor 12

• Galatasaray zaten ite kaka ilerliyor, Melo da yokken, Fenerbahçe'de içeride işler bu kadar karışıkken derbide kaybederler, çok puanda kaybederler. Beşiktaş'ın yapması gereken rakibi KÜÇÜMSEMEMEK. Nasılsa şampiyonuz, elbet kazanırız havasıyla oynuyorlar ligde. 70-80 e 1 farkla önde girildiği zaman sıkıntı oluyor. Bugün Balıkesir'i adeta ''ti''ye aldılar. Maçı ciddiye alıp asılsalar 20. dakikada 3-0 olacak sonra dinleneceklerdi. Maç boyunca laubali olduğun zaman skorboarda bir bakarsın dk 82. 2-2 yazar. 82 dakika nasıl boşa geçmiş anlamazsın. Bu 2 puan kaybı büyük ders olmuştur ve her şeye rağmen Beşiktaş şampiyonluğun en büyük adayıdır.

1|0
    0|0
  • Türkiye de uç gün önce liverpoolla baskılı 120 dakika top oynayıp ardından lig maçında 90 dakika ayakta kalabilecek başka bir takim var mı ki sen yorgunluğun verdiği puan kaybının lafını yapiyorsun

0|0
    0|0
  • Beşiktaş Galatasaray varken şampiyon falan olamaz. Arenadaki Beşiktaş derbisinde Şampiyon olarak çıkabiliriz.

0|0
    0|2
  • ben boyle hakemınde federasyonun da..
    olmadık yere penltı verdı hakkımızı yedı..
    Ama tüpcü federasyona ve satın alınmıs ısmarlam hakemlere ınat sampıyon yıne bızız..

0|0
    0|0
  • Katılmıyorum.

0|1
    0|0
  • Haklısın böyle bir maçı kazanmalıydık ama derbi kazanmamız lazım umarım yanılırsın

0|0
    0|0
    • Umarım inan herşeyden çok istiyorum Beşiktaş'ın şampiyon olmasını ama Samet Aybaba'dan beri derbi kazanamadığımız da bir gerçek :(

• Bilic'in derbi kazandığını görmeden gidecek adam bu gidişle

• Kazanacak inşallah gitmesin bilic

• bilemedim şimdi

0|0
    0|0
  • Çok zor şampiyonluk artik avrupaya bakacaz gidebildigimiz yere kadar inşallah kupayi aliriz

0|0
    0|0
  • yok bence oyle değil

0|0
    0|0
  • Beşiktaş'ın Sivas, Trabzon, Fenerbahçe, Galatasaray gibi deplasmanları var.
    Beşiktaşın işi çok ama çok zor

0|0
    0|1
    • Beşiktaş her Avrupa maçı sonrası böyle dağıtırsa daha çok puan kaybedicek zaten ki Club Brugge takımını da hafife aldığını düşünüyorum rakibi küçümsemek her zaman dert olur başa

• evet
      ayrıca bkz Akhisar :D

• Beşiktaş; Sivas ve Trabzon maçlarını kazanır. 2 derbide de yenilmez. Puan kaybederse rehavetten dolayı çerez maçlarda kaybeder.
      İlave:
      FB: Gençlerbirliği, Bursa, Eskişehir, Sivas ve Başakşehir maçlarında,
      GS: Başakşehir, Kasımpaşa, Trabzon, Akhisar ve Mersin maçlarında puan ya da puanlar kaybeder.

• bu saatten sonra zor. gs fener derbisini kaybetmezse zaten yarış bitmiştir. bjk arenada oynucak gs maçını o maçı alması hayli zor. o yüzden fener ve bjk nin şansı azaldı epey

0|0
    0|1
    • katılıyorum Beşiktaş'ın derbi karnesi zaten çok zayıf tek temennim haftaya Fener'in yenmesi ki ona da inanmıyorum fener çok formsuz

• bu sene benm takımım kırcak bu şanssızlığı hani yenceğimizi düşünmüyorum ama içimden bir ses yencez bu sefer diye söyletiyo. biz bu sene 4. yıldızı takcaz bjk şamp ligi ön eleme oynucak fener ve bursa avrupa ligine gitcek benim düşüncem bu.

• Henüz vakit erken, derbiler belirleyici olacak bence

0|0
    0|0
    • Samet Aybaba'dan beri derbi alamıyoruz ki :(

• Galatasaray iyi bir seri yakaladı, şansı fazla

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...