Yaşadığınız mucizeler neler? Anlatır mısınız?

Yaşadığınız mucizeleri anlatır mısınız?(her konuda)

Hiç olmaz dediğiniz, birden gerçekleşen (veya yıllar sonra )

imkansızken gerçeğe dönen neler oldu hayatınızda?

ve sizce buna sebep olan şey neydi, çok istemek, dua etmek,i çekim yasası veya inancınız her ne ise

Teşekkürler

Güncellemeler:
bu kadar mı koca sitede yaşanan mucizeler

yeni üyelerin hikayelerini bekliyorum

0|0
2|10

En İyi Erkek Görüşü

• gokyuzunde iki cisim(yıldız gibi) yakınlaşıp uzaklaşıyolardı bu şekil aşağı doğru hızlı hızlı en son aşağı yakın çarpıştılar(birleştiler)gokyuzu 1-2 snye aydınlandı.ben ve arkadaşım gordu..bi de su iiçinde sırt ustu çırpınan bir kelebek vardı onu guneşe koydum kurusun diye 3-5 dk sonra geldiğimde uçtu omzumda 1-2 dk kaldı sonra uçuverdi bunlar gorebildiğim mucizeler .yasamaş da zaten kendi başına bi mucize o ayrı :)

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 9

• benim doğumum benim için dünyanın en büyük mucizesi.. daha ne olsun..

0|0
    0|0
  • Hafriyat kamyonuna girdim üstelik kemerde takılı değildi ve ölmedim sadece arabanın perti cıktı endişelenicek bişey yok, bide cama kafa atmışım camda bi güneş oluştu bu kadar

0|0
    0|0
  • Abla ve kardesi ile sevgiliydim. Kucuk kiz eve cagirdi beni. Kahvemi ictim. Derken kapi caldi. Ablasi geldi. Sonra ikisi birden bana "aşkım" deyince durup birbirlerine baktilar. Benim o evden cikmam bir mucizeydi. Kendimden utaniyorum.

0|0
    0|0
  • İlk önce kapıyı açmaya çalıştım açılmadı daha sonra anathar adı verilen bi metal parçası ile açtıklarında aklım başımdan gitmişti (:

0|0
    0|0
  • bana doktorlar çocuğun olmaz diyorlardı.ve ben iş için kudus'e gittim.orda rüyamda kızımı gördüm.o günün sabahı eşim bana telefonda hamile olduğunu söyledi.ve kızım doğdu.ve o rüyamda gördüğüm gibi.

0|0
    0|0
    • o gün tüm gün boyunca dua etmiştim...evet..

• peki çok teşekkürler

• bi kısla ilişkiye girdim korunmadan sonra geciktim didi sona olmauyorum dedi ve sonunda hamileyim dedi mucize ise hamile değilmiş

0|0
    0|0
  • bu yaz bütünleme sınavlarına okula giderken başıma geldi. Yolda yürürken sağ omzumu 1 cm uzağına taş düştü ayağıma çarptı. 1cm geri düşse... tamam taş büyük değildi ama mazallah baya yaralayabilirdi.Artık binaların önünden geçerken tırsıyorum.

0|0
    0|0
  • geceden kalma yarım ısırılmıs pızza buldum bugun

0|0
    0|0
  • ilk görüşte aşk

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• hiç olmaz dediklerimi bırak kesin olucak bu sefer dediklerim bile olmuo ne mucizesi?

0|0
    0|0
    • demitria bazen öyle oluyor yalnız değilsin

• 2 kez trafik kazası geçirdim hala burdayım. iyi ki çekirge değilim.

0|0
    0|0
Yükleniyor...