Spora başladım salonda , hocayla konuştuk bana biraz Karışık Anlattı o Yüzden burada bilen varsa yardımcı olursa sevinirim?

Önce yürüyüşle mi başlamak Lazım ilk seferde 20 dk yürüme sonra hareketleri yapıyorduk aletlerde, normali nasıl Olmalı direk hareketlerden mi başlamak Lazım sonra yürüme, uzay yürüme şeyi de var. hoca biraz Karışık Anlattı bazen direk hareketlerden başla dedi bana

0|0
6|7

En İyi Erkek Görüşü

• Antrenmana başlamadan önce isinmalisin önce biraz yürüyüş 3 5 dk sonra hafif tempo koşu sonra yavaş yavaş tempoyu arttiriyorsun Koşunun ne kadar süreceği ise kilona bağlı kilo vermek istersen en az 40 dk koş sonra mekik flan çek set set

0|0
    0|0
    • 40dk mı :(20dk yürüyorum ben bantta.. sonra hareketler onlar da bitince bisiklet

• Yürüme yeterli değil 40 dk koş kilo vermek istiyorsan. sonra hareketlere geç en. sonda. bisiklet yemeginede dikkat et makarna pilav Yememeye çalış ekmek az miktarda tuket protein ağırlıklı beslen süt haşlanmış yumurta beyazı lor peyniri balık tavuk göğsü

Erkekler Ne Diyor 6

• Bence İlk varsa bisiklet yap sonra koşu bandında yürü iyice ısın sonra egzersizlere geç yani temel kural budur ilk vücudu ısıtırsın sonra egzersizlere geçersin

0|0
    0|0
  • Isinmadan kesinlikle başlama önce yürüyüşleri yap veya vücut en az 10 dk ısınması lazım sakatlanmaman için

0|0
    0|0
  • Kilon varaa yuruyus alt mide ust karin hareketleri sonra agirlik olur

0|0
    0|0
  • Kardiyo yap antreman yap streching yap soğu bitir

0|0
    0|0
  • Vücudu ısıtman lazım , aletlerde çalışırken set aralarıni fazla uzu tutma.

0|0
    0|0
  • Amacının ne olduğuna bağlı.

0|0
    0|0
    • Zayıflamak

• Kardiyo egzersizleri Noluyor ki.(((o hareketleri aletlerde 3er set yapoyouz yürüyüşten sonra. en sonda bisiklet işte. sabahları zeytinyağı mı :(

• Kalp damar sisteminin ve vücudun diğer sistemlerinin egzersize töleransını arttırıcı uzun süreli ve çok yüksek tempolu olmayan, dolaşım sisteminin oksijen taşıma ve vücudun besin maddelerini daha iyi yakarak enerji üretme kapasitesini arttıran egzersizler. Uzun süreli egzersizlerdir ve vücudun yağ yakma enzim aktivasyonunu arttırırlar. Örnek olarak yüzmek (bana göre en iyi kardiyo egzersizidir.), tempolu yürüyüş, koşu, biziklet sürmek vs.

Kızlar Ne Diyor 6

• Isınmadan fitness yapılmaz. Cardioda bisiklet, eliptik, koşu falan yapman lazım. 20-30 dakika başlangıç için idealdir.
    Daha sonra fitnessa geç yalnız sana bir önerim olacak. Her gün her bölge çalıştırılmaz.
    Her gün farklı bölge gireceksin, bir gün sırt, bir gün göğüs, bir gün bacak.
    Daha iyi sonuç alırsın.

0|0
    0|0
    • Ben Valla hepsini yapıyorum bir gin gidip bir gün gitmiyorum sıradan yapıyorum hem omuzlar hem ayaklar

• Her gün her bölge çalıştırılmaz. Kasların dinlenmesi lazım. Spora her gittiğinde farklı bir bölgeyi çalıştıracaksın.

• Herşeye ısınarak başlayacaksın, ısınmadan başlarsanız çok ağrılar ve yırtılmalar meydana gelir.

0|0
    0|0
  • Haha 😂Cansın can hiç gülecegim yoktu😂aynen hocanın dediği gibi dvm et

0|0
    0|0
    • Bende sana gülüyorum salak şey adam gibi bir şey sorduk

• Hee demek şu özelden konuşan akıllı insanlardansınız üzülmeyin be. s. s. s. s. ss..

• Kızım ağzını topla yoksa gerçekten senin ağzını ben toplarım. Ne kdr terbiyesiz kızlarsın. Ahlakinizi belli ettiniz sabahtan beri. Kafan Kufretmeye yetiyor da önce ısınma yani kardiyo yapılıp sonra ağırlık egzersiz vs yapılır buna yetmemiş bilyorsun ve mahsus sordun sandım güldüm yani ne var bunda şimdi? Kilon mu azaldı yersin yine yatmadan bir tencere makarnanı alırsın ama bu kadar ileri gitme hakkını sana kimse vermedi burada. Adama ettiğin hakaret ten dolayi sana dava açabilirim. İkinizinde izinizi sabah kalmaz bulurum şaşırırsınız. Hadi keyfinize bakın bidaha uyarmak! !!

• Hayır önce cardiyo yapmalısın. Koşu bandı, eliptik vs.

0|0
    0|0
  • Ben 6 yıl profesyonel yaptım vücudun önceden spora alışık değilse ya da uzun ara verdiysen koşuyla ısınma hareketleriyle başla az sabırlı ol

0|0
    0|0
  • Once crossbike da isin, sonra aletleri yap en son da yuru.. Direk aletlere baslama isinmadan.

0|0
    0|0
Yükleniyor...