Sizce 7 ayda hem 15 kilo verip hemde vücut yapılabilir mi?

15 kilo fazlam var hem vücut geliştirip hem kilo vericem 3 ayda veririm ayda 5 kilodan fakat 6-7 ay içinde vücut geliştirme yapabilir miyim? Kollar popo göbek kasları bunları ne kadar sürede geliştirebilirim?

0|0
13

En İyi Erkek Görüşü

• 6 7 ayda dediğin kiloyu verip aynı zmanda şekle sokabilirsin tabiiki. Yalnız sadece spor salonunda bunu başarabilirsin.

0|0
    0|0
    • Yazıldım yarın baslıyorum. Cardio + agırlık mı yapmalıyım yoksa şu an sadece cardio mu? Plates aletlerimde var evde 30 dakikada plates yapıcam.

• ilk 1 ay sadece cardio çalış ağırlığa ondan sonra gir

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Erkekler Ne Diyor 2

• Elbette yapabilirsin. Duzenli beslenirsen ve duzenli spor yaparsan cok iyi bir vücuda sahip olursun. plates, fitnees ve yuzmeye gidersen ve duzgun bir beslenme programiyla seksi dedigimiz vücud sekline sahip olursun. :)

0|0
    0|0
    • Siz spor yapıyo musunuz? Fitness salonuna yazıldım yarın baslıyorum şu an sadece cardio mu yapsam sonra mı ağırlığa baslasam ne önerirsiniz?

• Evet ben profesyonel olarak spor yapiyoru. siz kiz oldugunuz icin kasa ihtiyaciniz yoksa tahmin edersem kilolardan kurtulup sIkI bir vucuda sahip olmak istiyorsunuz. onun icin cardiyo bacak kalf sirt kanat ve karin kasi calissaniz yeter

• Eger kollarda yag varsa sarkma gibi tricepste calisin ama en hafif agirlikta calisin cunku bayanlarda erkekte gibi kas pek yakismaz bayanlar az olsun yeter

• evet çok iyi hale gelirsin

0|0
    0|0
    • Teşekkürler peki bilginiz var mı neler yapabilirim spor salonunda özellikle önerebileceğiniz bir şey var mı?

Kızlar Ne Diyor 1

• O süre yeterli olur lakin bıraktıktan bir süre sonra eski haline dönüs yapıyorsun diye biliyorum. zayıfla. vücut yap. abartmadan sürekli devam et. spor salonuna gitmesen bile yürüyüs yap şınav çek.

0|0
    0|0
    • Aynen süreklilik göstericem :) 6-7 ayda iyi bir fiziğe sahip olursam iyi olacak sonrasında devam edicem

• Basarılar tatlım.

Yükleniyor...