Annesine düşkün, edepli erkekler bir kızı mutlu edebilir mi?

Annesine düşkün edepli sınırlarını bilebilen bir erkek kızı mutlu edebilir mi?Ne düşünüyorsunuz?

0|0
7|19

En İyi Erkek Görüşü

• Ne zamandan beri annesine düşkün olmak eziklik oldu?! Benim görüşmüş olduğum bi kız da bana burun kıvırır gibi olmuştu bu konu yüzünden. Allah ıslah etsin. Doğru ve yanlış esaslarından bir haber cahillersiniz. Asıl annesine gereken hürmeti göstermeyen erkekten korkun. Ama siz korkmayın. Dünyanın en güzel kızı, yahut en güzel giyinen kızı, hayut en iyi edebiyat yapan kızı, en sosyal kızı, en artık ne hayal ediyorsanız gerçekleştirseniz, en bilmemne kızı olsanız ne değişir ki? Sizi odundan başkası almaz. Dindar bir erkekle evlenmeyi düşünmeyin bile. Onlar insanlar için, siz hayvanlar içinsiniz. 2 sevişip 1 möölersiniz, ürer gidersiniz.

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 18

• Anneme çok düşkünüm ama çok küfürbazım ve hayatıma giren bütn kızların hayatlarını mahvettim , yaşasın kötülük :D

0|0
    0|0
  • bütün erkekler annesine düşkündür ama annesine kadınını ezdiren erkek değildir denge olayı iki tarafı iyi idare etmeli,annesi zaten düzgün biriyse onun için kızıdır ama bu devirde gelinler direk kaynana gözüyle baktığı için kaybediyor halbuki anne olarak baksa herşey muhteşem olur

0|0
    0|0
  • Neden mutlu etmesin?Anneye düşkün olmak çok iyi bir özellik.İleride anne olursan anlarsın.

1|1
    0|0
  • Neden etmesin bir erkek bu dünyada iki kadını mutlu etmesi gerekir Annesini evladı olarak ,sevdigini kocası olarak mutlu etmelidir ne eksik ne fazla

0|0
    0|0
  • Annesine düşkün erkek

çok hanımevladı olmadığı sürece bir şey olmaz ...

0|0
    0|0
  • İkisi aynı anda zor.

0|0
    0|0
  • Sıkıcı ama güvenli bi eş biçimi tarifiniz.

0|0
    0|0
  • Annesi ile eşi arasındaki dengeyi iyi sağlaması gerek.

0|0
    0|0
  • Motorize diye tabir edilen bir bayansa edemez .

0|1
    0|0
  • Ben komple aileme düşkünüm.Benim hakkımda ne düşünürsünüz peki?

0|0
    0|0
  • kızın beklentilerine bağlı...

0|0
    0|0
  • Ne ana kuzusu olup, kızdan uzak olsun.

Ne kıza aşırı bağlı olup, anasından uzak olsun.

0|0
    0|0
  • yok serseri,işsiz güçsüz,edepsiz,saygısız,anne-babasına şiddet gösterenler daha çok mutlu eder

0|0
    0|0
  • o biraz zor ama sonuçta idareci sensin..sen çekeceksin onu kendine

0|0
    0|0
  • Edepli ise edemez.

0|0
    0|0
  • Anneme çok düşkünüm ama edepli biri değilim ve kızıda mutlu ettim ederim.

0|0
    0|1
  • okadar mutlu eder ki.ben anlattığın gibi bir erkeğim.sevgilimi çok mutlu ediyorum ama o beni hep üzüyor

0|0
    0|0
  • Eder tabi nie etmesin;)Asıl annesine düşkün olmaıp nişanlısıyla sevgilisiyle cinsel birliktelik yaşıyan kız beni mutsuz eder.Öyle kızlara lanet olsn.

0|0
    0|1

Kızlar Ne Diyor 7

• annesine düskün olsunda, ama tam bir ana kuzusu oldursa ve anasinin hic bir sözünden cikmazsa, iste ozaman kötü olur.. hele ki annesi seni kiskaniyorsa :D

0|0
    0|0
  • benim sevgilim böyle ve bu benim pek hoşuma gitmiyor. özellikle ailesine düşkün olması. ve çok fazla düz yaşayan bir insan. saat 11de uykusu gelir, erkenden kalkar. sınavı olduğu zaman dersten kaçmaz oturur çalışır. fazla düzgün bir insan ve hiç hayatına farklı bir şey katmayı sevmiyor. ben de böyle erkekleri sevmiyorum. bu kadar düzgün erkek mi olurmuş :D

0|0
    0|0
  • annesine çok sıkı sıkıya bağlıysa ve annesi oğlunun sevdiği kızı sevmiyorsa orada ne mutluluk olur ne de huzur

0|0
    0|0
  • Annesine düşkün erkekler bir kızı mutlu edemez. Çünkü tam bir ana kuzusu oluyorlar, dünyaları anneleri oluyor. Aynısı başıma geldiği için biliyorum. Bana uzak olsun öyle tipler.

0|0
    0|0
  • annesi de kızı severse mutlu olurlar...

0|0
    0|0
  • Ana kuzusuysa zor hemde çooook.

0|0
    0|0
  • annesine düşkün erkekle olmaz. ne öyle ana kuzusu gibi.

1|0
    0|0
Yükleniyor...