Beşiktaş büyük takım mı şimdi?

Uefa'da son 16'ya kalınca psikopat gibi sevinen, bunu her yere yazan, arabayla kornaya basan bir takımın taraftarı?

ŞL'de 16 bile değil yani Uefa düşünün...

Büyük takım Galatasaray'a bakalım. Çeyrek değil, yarı değil, final bile değil, direkt Uefa kupası kaldırmış. Üstüne o senenin Avrupa süper kupasını da kaldırmış. Galatasaray bu kadar sevinmedi.

Uefa'dan bahsetmeyin abartmayın eskidi diyen Beşiktaşlının son 16'ya kalınca deliler gibi sevinmesi neyi gösterir?

0|0
322

En İyi Erkek Görüşü

• Haklısın bayiliyorum şöyle futboldan anlayan kızlara

1|1
    1|1
    • Aslında çok anlamıyorum sadece belirtli tespitlerim var

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 21

• dostum son 10 senedir ligte ve avrupada sönük olan bir takım için liverpool'a 1-0 yenilmek bile büyük sevinç sağlar. neden mi çünkü zamanında daha çok yemişlerdir. öyle işte bırakın sevinsinler ufo görmüş masum köylüler gibi..(köylüye lafım yok burada iğneleme var :))

2|0
    0|1
  • bir kaç hafta sonra da bu lig için fazla şerefliyiz derler

2|1
    1|3
  • Beşiktaş tarih yazdık diyo ama o tarih bir kere yazıldı bu ülkede...

3|0
    1|2
  • Amblemi yeter.

1|0
    0|0
  • Kusura bakma 99 yılından beri kombine sahibi olan hemen her maça giden bir galatasaraylı olarak maalesef ki yanılıyorsun.
    Beşiktaş büyük iş başarmıştır. Göğsünde ay yıldızı taşıyan her takım büyük takımdır Avrupa'da.
    İçeriye dönersen şampiyonluk bu akşam belli oldu
    Galatasaraylı her dostuma 4. yıldız hayırlı olsun..

1|0
    0|0
  • Biz son 16 ya kaldigimiz icin degil bacim biz liverpooldan hirsimizi aldigimiz için seviniyoruz sen bilmezsin meseleyi ne o siz sampiyonlar ligi kupasımi aldiniz madem uefa kucuk sizde küçük takımsiniz

2|1
    0|2
  • Ablam o kupa topraga karisti fosillesti tekrar maden oldu sonra onu tekrar buldular tekrar yaptilar tekrar uefa kupasini biri aldi... yahu yil olmus 2014 hala biz uefa kupasi almistik diyor. :) neyse avrupada tum superlig takimlarinin basarilari bizim icin onemli hepsi zirvede olur insallah :)

0|1
    0|1
  • önemli ola bunu hiçbir türk takımının daha yapamıyor olması önemli olan galatasaray gibi 3 maçta 12 gol yemememiz. sevinmekte haklıyız #Gururlan!

1|0
    0|0
  • eski adı şampiyon kluğler kupasında yarı finale kadar gelmiş bir takım ama diğerleri sadece şampiyonlar ligi adını bildikleri için bunu gömrnezler

0|0
    0|0
  • Besiktas icin normal bir durum aslinda.

0|0
    0|0
  • Liverpool'u eleyerek ilk 16 ya girdik bu bir ikincisi uefada en iyi takımlar sıralamasında ilk 50 ye girdik başka sebep aramaya gerek var mı? :/

1|0
    0|0
  • bu kıskançlık neden sevinmek hakları adamlar avrupa da ligde yoluna devam ediyor sizin gibi en çok gol yeme rekoru kırmıyor reziller sizi kıskançlık yapmayın şimdi bu görüşü eksilersiniz teşekkür ederim :)

1|1
    0|0
    • en çok gol yeme rekoru şampiyonlar liginde 8-0 maçı değil mi?
      sizde uefa'da yarı finale kalınca deli gibi sevinmiştiniz

• toplama bak bakalım gruplarda :)

• boşuna fransız tohumu degilsiniz gurur duyman lazım Türkiye kazandı Ülken kazandı ben gs kazandiginda uefa kupasini tura çıkmıştım fenerli oldugum halde

• Beşiktaş Türkiye'nin en büyük 3 kulübünden biridir. Anlasanda anlamasanda

1|1
    0|1
  • burada sidik yarıştırmayalım istersen. erdem sahibi olunda tebrik edin.

1|0
    0|0
  • Beşiktaş'ı kutluyorum umarım daha iyisi olur

1|0
    0|0
  • Bacım yaşın kaç senin de 2000deki bir olaya bu kadar bile sevinmediler diyorsun?

1|0
    0|0
  • Reklamını gördün mü sen :)
    chelsea' ye sahayı dar ettik liverpool ' u eledik nedir bu abi ya. d

2|0
    1|1
  • derken bjk maçı 1-1 oldu

0|0
    0|0
  • Türk takımı sonuçta yinede başarısını dileriz

1|0
    0|1
  • ne sevinmedi be senin yaşın çok küçük galiba hatırlamıyorsun :)

1|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    1

Kızlar Ne Diyor 3

• Neyi mi gosterir canim beşiktaş taraftarinin taraftar gibi taraftar oldugunu gosterir. Çarşı'yi gosterir dunyadaki en takimina aşık taraftar grubunu. Ayrica senin bu sevinci cekememene ne derler biliyor musun canim hazimsizlik. Hazimsizsin.

1|0
    0|0
    • Basit şeylere çok sevinmek aslında onu her zaman yapamadığının göstergesidir. Bu psikolojik bir gerçek.
      Aşık olabilirsiniz ona lafım yok

• soran kıskanma bacım. tamam sahada küçük takımız diyelim ama türkiyeyi temsil eden bir takım varken gidip yabancıların takımına havaalanına desteğe gidecek kadarda küçülmedik galatasaray gibi

www.ligtv.com.tr/.../chelseayi-gsaraylilar-karsiladi

• bana saçma gelen bir şey yok. allah şahittir gayet samimiyim iyi akşamlar

• Avrupada başarısız bir takım olan beşiktaş kuruluşundan bu yana ilk kez son 16 arasına kaldı sevinsinler ya bu kadar zalim olma

0|1
    0|1
  • Ben senin o olmayan beynini s...
    çekememezlige bak kizdaki

0|0
    0|0
Yükleniyor...