Galatasaray düşüşte mi?

Geçen sene en önemli kozumuz olan orta alan yani savunma , ortasaha ve forvet ortasındaki koridor bugün çok kötüydü. Melo, selçuk, ve elmander. semih iyi cris kötü. hamite onca para verildi hiç iyi değil. eboue iyi ancak hakan balta çok sıkıntı. ve lige süper başlangıç yaparak ilk 2-3 maçın en iyi adamı olan Emre çolak yedek. amrabat ne yaptı da bu adam yedek kaldı anlaması çok güç. ben diyorum ki salı günü net kadro şu olur... Muslera, eboue, semih, dani, balta - hamit, selçuk, melo, emre - burak , elmander...

Katılanlar ve fikri olanlar ?

0|0
2|7

En İyi Kız Görüşü

• sonuç farklı lider aynı sıkıntı yok geçen sene ilk mağlubiyetimizi daha ilk haftadan almıştık herkes felaket tellallıgına soyunmuştu ama lig sonunda neler oldugunu hepimz gördük. .. ! ŞAMPİYON GS ! ALAYINA GS !

1|2
    1|1

Kızlar Ne Diyor 1

• galatasaray düşüşte değil hakemler düşüşte:D boştan penaltı vermiyor:D

1|3
    0|1

Erkekler Ne Diyor 7

• yenilmeyecek takım yok demiştik

0|0
    0|0
  • kadro geçen yıla göre daha derinlikli ama melo'nun performansı yükselmezse çok sıkıntı yaşarız. temel sorun melo. bunun dışında amrabat'ı fatih terim çok istediği için çok kredi veriyor. yoksa bu kadar tahammül etmezdi. resmen 10 kişi oynuyoruz o varken

0|0
    0|0
  • valla ister GS olsun ister FB avrupada iş cıkarmadıktan sonra kadrosunun ne olduğu beni ilgilendirmiyor. özellikle FB deki kadro bu sene UEFA da yarı final oynamalı en azından. ama yok arkadaş içerde birbirimizi yemekten dışarı bakamıyoruz. sen orduğu ele alma bence veya fener için şu bu takımı değil. Avrupada bişey yapmalıyız. en yakın başarı ŞL de çeyrek final o da 5-6 sene önce... düşün. böyle gidersek, şampiyonumuz 2 ön eleme oynar.

0|0
    0|0
  • O kadroyla ve başında Fatih Terim varken düşmesi zor imkansız değil ama zor büyük ihtimal zaten şampiyon yine Galatasaray olacak

0|0
    1|0
  • hakan balta en zayıf halka bence. soldan bindirip topu geri çekiyor. sonra ya geri dönüyo yada yan pas atıyo. hep klasik.

0|0
    0|0
  • Takmayın kafanıza birdahaki maçta burak kendini yere atar kazanırsınız np.

1|0
    1|1
  • Daha 4-5 maç oynandı.Bunu demek için çok erken.

0|0
    0|0
Yükleniyor...