Hayatınızdan karşı cinsi çıkartsaydınız ne olurdu?

Sorular hep aşk, cinsellik, flört vs. üzerine peki karşı cinsi hayatınızdan çıkarsaydınız ne olurdu?

0|0
21|25

En İyi Kız Görüşü

• İntihar ederdim.Bir kız olarak şunu söylemeliyim ki bazı kızlar ciddi anlamda sinir bozucu.Erkekler daha eğlenceli,rahat ve güvenilir -güvenilirlik değişebilir tabi- Karşı cins candır.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 20

• tek cinsli olurdu.hiç çekilmez yaa

0|1
    0|0
  • Şu an hayatımda karşı cins yok :/

0|1
    0|1
  • peki sorudaki karşı cins sevgili anlamında mı ? eğer öyle değilse sence babanı çıkarır mısın ? asla..

ama eğer sevgili anlamında ise yalnızlık Allah a mahsustur.bi yere kadar aile bi yaştan sonra illaki yalnız kalacaksın o zaman ne olacak? hemde sevgi gibi,özlem gibi,aşk gibi güzellikleri yaşamak varken olmalılar evet ..

yani iyi olmazdı :)))

0|0
    0|0
  • sıkıcı.

0|0
    0|0
  • Kimi sevsek gidiyor arkadaş. Az biraz duruyorlar, hayatını belli düzene sokuyorlar , senden başkası olmayacak diyorlar,Sen Başkasın diyorlar. İnanmayan bizi, kendilerine inandırıyorlar ve sonra çekip gidiyorlar. Bazıları toz olup gidiyor, bazıları da hayatımızı rezil edip gidiyor. Ama herkes bi gün illa gidiyor. Biz de gidiyoruz...#

0|0
    0|0
  • bende pek bir değişiklik olmazdı

0|0
    0|1
  • Bi aynştayn olmazdım heralde yinede

0|1
    0|0
  • Ayni sekilde devam ederdi.

0|0
    0|0
  • iyi olmazdı be

0|1
    0|0
  • o mal gülümseler olmazdı mideye giren ağrılar kelebekler falan bu yönden kötü ama aşk acısı yönden iyidir olabilir karşı cins olmadanda yaşanır ama biraz tuhaf olur

0|0
    0|0
  • ohh miss

0|0
    0|0
  • iyi espiriden mahrum kalırdık

0|0
    0|0
  • hayatin guzelliklerinden biri yok olurdu

0|0
    0|0
  • kadınlar tüp bebek kuyruguna girerdi :DD

0|0
    0|0
  • Hermafrodit olurdum, kendi kendimi ...

0|1
    0|1
  • sanırım hiç bişey

0|0
    0|0
  • çook sıkıcı olurdu. kızlarla bir araya gelince kimleri çekiştirirdik :)))

0|0
    0|0
  • herkes yapacak bişey bulurdu bence ...

0|0
    0|0
  • memesevici olurdum ki şu anda da meme seviyorum pek bişe değişmezdi bende.

0|0
    0|0
  • arkadaş sayım azalırdı

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 25

• hep bir özlem, hep bir eksiklik, bir özenti olurdu, ama karşı cinse karşı olan hisler ve duygular da beraberinde hayatından çıksaydı ne olurdu diye sorarsan, o iyi olurdu bak; zamanımızı, zihnimizi, dikkatimizi çeken karşı cins diye bir durum olmazdı, ne büyük idealler peşinde koşan, ne büyük işler başaran adamlar olur çıkardık.

0|0
    0|0
    • Hocam hiç görmediğin şeyi nasıl özleyip eksiklik duyacaksın o kısmı anlayamadım :D

• "hayatından çıkarmak" demişsin, bu nedenle önceden o heyecanı biliyorsun diye değerlendirdim

• hee pardon yaa soruda yanlışlık var kusura bakma hocam sağdan devam edebilirsin :D

• cok iyi olurdu. daha rahat bi hayat. kafan rahat, baska yerlerin rahat, internette gezerken gunaha girme ihtimali yok. ohh ne ala,

yanlis mi anladim yoksa soruyu :)

hayatindan cikarmak ne demek. sevgilinden ayril mi demek yoksa dunya sadece erkeklerden ibaret mi demek(erkekler icin)

0|0
    0|0
    • ben tek cins kalmasının artı ve eksilerini öğrenmek istemiştim. :D

• can güvenliğimiz tehlikeye girebilir diyorsun :D

• can degilde baska bi guvenlik :) hayat kotu kolla g*tu deyimi lop diye oturur yerine

• gay olurdum.bir de ütü sıkıntım olurdu sanırım...

0|0
    0|0
  • Saçma sapan bir hayat olurdu. Hayat olmazdı hatta, bir birimizi kısa sürede öldürürdük.

0|0
    0|0
  • çok para kazanma hırsı olmazdı, teknoloji ve medeniyetlerde olmazdı bence... mesela testoteron diye bi oyun izlemiştim burda sorduğun soruyu verdiğim cevabı karşılar nitelikte çok ikna edici cevaplar içeriyordu :)

0|0
    0|0
  • 1 kalırdı.

0|0
    0|0
  • Hayatımda karşı cins yok ki zaten :) Aşkı meşki geçtim, normal arkadaş olarak bile yoklar. Sürekli kendi cinsinle muhattap olmak sıkıcı, hem de çok

0|0
    0|0
  • Sonuç link

0|0
    0|0
  • homo :(

0|0
    0|0
  • Hayat çekilmez olurdu.

0|0
    0|0
  • benım ıcın hıcbır degısıklık olmazdı

0|0
    0|0
  • şuanki gibi olurdu işte yalnız, mutlu huzurlu, yarın kaygısı yok, uygun her kıza meyil vermeye hazır

0|0
    0|0
  • siteki fake halimle intijhar ederdim.

0|0
    0|0
  • boya reklamındaki gibi hayattan renkleri çıkardığındaki gibi bomb.k olurdu

0|0
    0|0
  • erkek erkeğe rahatca mac izliyebilirdik pes oynarken mesajlasmaak cidden cok zor

0|0
    0|0
  • hayatım bilgisayar başında geçerdi...

0|0
    0|0
  • manuel

0|0
    0|0
  • hiç

0|0
    0|0
  • İşte o zaman gözümü karartıp travesti çükerdim

0|0
    0|0
  • Kendimi severdim her gün

0|0
    0|0
  • Dünya yalan olurdu :/

0|0
    0|0
  • hayatın bi anlamı kalmazdı kanka

0|0
    0|0
  • azizim..sıkıntılı bir düşünce :(

0|0
    0|0
  • Zevksiz olurdu. Düşünsene barzolarla hergün :(

0|0
    0|0
  • Çekilmez bir hal alırdı.napacağız yani aşk yok flört yok kimiçin ne için varolacağız?

0|0
    0|0
Yükleniyor...