Boy ve kilo takıntısı?

merhaba beden eğitimi dersinde boyumuz ölçüldüğünde 161 çıktım fakat önceden daha uzundum hatta evde ölçtüğüm sırada 164 falandım kilo da 59 çıktı. bu sıralar boy kilo takıntım başladı yardımcı olur musunuz boy ve kilom nasıl? spor yapıyorum ara ara, boyum da pek bir kısa durmuyor öyle söylüyorlar. nasıl olduğumu, kilo vermek için ya da boy uzatmak için bilgilerinizi paylaşırsanız sevinirim.

0|0
38

En İyi Erkek Görüşü

• gayet ideal takma beğenen öyle beğensin

0|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 7

• boy konusunda belki çok fazla uzatma şansın olmayabilir ama kilonun istediğin gibi belirlemek senin elinde

0|0
    0|0
  • Ben hiç kurtulamadım o sıkıntı dan düşündükçe sıkıntıya giriyorum ve şöyle düşünmeye başladım sağlıkliyım elim ayağım tutuyor çok şükür daha kötü durumda olanlar var diyerek kendime moral veriyorum sende öyle yap takma kafana :)

0|0
    0|0
  • Bunları takma bro. Sağlığına şükret göremiyen insanlarda var gözünü kapat ve biraz düşün:)

0|0
    0|0
  • Dans etmeni öneririm bir yandan kilo verirsin bir yandanda öz güven artışı olur :)

0|0
    0|0
    • Zumba yapıyorum bazen esince:d

• zumba senin için süper ama rutin hale getirmelisin bende eminim faydası olucaktır. haftada 3 gün felan önce ısınma hareketleri tabikide :)

• boyuna göre kilon ideal

0|0
    0|0
  • 50 ol maximum , takıyorsan uyumu

0|0
    0|0
    • ah keşke :D

• spor yapıyorum, diyet denmez ama ekmeği yeterince az yemeye çalışıyorum, okul nedeniyle genelde düzenli uyuyorum

• ekmeği az yemek değil mesele.. şekeri kes. ekmeği tam kes. kalitesiz karbonhidrat tüketme. uyumadan 4 saat önce yemek yeme. bol su iç. vitaminlerini eksik alma. sporda çok verimli kardiyo yap

• Boş ver be kardeşim :(

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Aman ya takmayın şu şeyleri. Vücudun kıvrımlıysa boyun önemi yok hiç.

0|0
    0|0
  • üç cm fark nasıl çıkıyor anlamadım doğrusu ama 59 kilo fazla o boya 52 falan hoş olur

0|0
    0|0
  • 50-55 olsan ideal

Bende 165 57 yim bende 50 olmaya calisiyorum

0|0
    0|0
    • ya öncelerden 55 den yukarı çıkmıyordum ama vücudum yine aynıydı, sinir bozucu

Yükleniyor...