Aşkımı çok özlüyorum. N'apacağım ben n'apacağım :(

aşkımı çok özlüyorum napıcam ben artık tişörtüne değil ona sarılmak istiyorum çok özledim onu canım acıyo on sımsıkı sarılmak istiyorum bıktım artık n e yapmalıyım ben nasıl diner bu özlem

0|0
2|9

En İyi Erkek Görüşü

• Aşk acısı yoktur, sahte aşkın acısı vardır. Sen onu sevmiyorsun, ona bağımlı hale gelmişsin.

Bağımlılığını yıkarsan tüm sorunlar ortadan kalkar. Benim de sevgilim uzaklarda, Amerika'da. Birkaç gün öncesine kadar üzülüyordu. Ben de kafasındaki bağımlılığı yok etmesini, önce kendisini düşünmesini söyledim. Benimle olan ilişkisini kafasında yok etti ve taze şekilde tekrar bana döndü. Şimdi asla üzülmüyor.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 8

• seni sevmeyeni sende sevme..

3 aydır çıkmıyor aklımdan lanet.. bi nefret ediyorum bi nefret bi daha nefret..

0|0
    0|0
  • Özlememek, acını dindirmek için sana süper bir yöntem veriyorum şu anda iyi dinle:

Gün boyunca kendini zihinsel ve fiziksel olarak olabildiğince yor. Akşam yatağa yatağa yattığında küt diye uyu. Ertesi gün tekrar kendini zihinsel ve fiziksel aktivitelerle yorabildiğin kadar yor. Düşünmeye fırsatın olmasın. Taki o gelene kadar bunu yap. Aman ipin ucunu kaçırma da sonra çocukla buluşuyormuşsunuz SEN bİRaz daha gitsene yaaa falan diyomuşsun hahahaha komik olur :)

0|0
    0|0
  • Tişörtünü yastığa giydir ona sarıl.

0|0
    0|0
  • senin ki özlem değil. arzulamak o çocuğu istiyosun.

0|0
    1|0
  • beklenen gün gelecekse çekilen çile kutsaldır ;)

0|0
    0|0
  • biraz açarmısın yani nasıl oldu ne zaman ayrıldınız yada ayrımısınız veya başka bi yerdemi

0|0
    0|0
  • kavuşmanız lazım.sen git yanına yada o gelsin

0|0
    0|0
  • o da seni özlesin

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• biz ne bilelim yanına git o zaman

0|0
    2|0