Kimyanızın tuttuğu insanlar sizi KS'de görse tatlısu balığı zihniyetinize sahip olduğunuzu düşünürler mi?

öncelikle kalıplaşmış sözlere müsamahası olmayan zihniyeti yadırgadığımı belirteyim.

Neyse ks den utanıyor musunuz?laptopınızda sayfa açıkken ekrana kale oluyor musunuz?yoksa bana ne yani sanki nolmuş mu diyorsunuz?

0|0
7|12

En İyi Erkek Görüşü

• ben ks de takıldığımın bilinmesini istemem şahsen. epey ciddi algılanıyorum gerek yok öyle kalsın

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 11

• İster kafe ister başka yerde görsün niye çekineyimki. KS den de utanmam.

0|0
    0|0
  • Eski cevap..

Arkadaşlarım yanımdayken siteyi hemen kapatıyorum (adından dolayı) :/

Bi ara gördü bi arkadaşım ve aramızda geçen dialog;

- o ne lan kızlar soruyor falan kız sitelerine mi üyesin pembeli kalpli o ne lan?!

+abi forum sitesi bu fikir alış veriş..

- bak biri adet gününü yazmış tü allahbelanı vermesin ..

0|0
    0|0
  • Hatun düşüyor diye geldim ben kardeş. Kızlar teklif ediyormuş güya. Kafada böyle olunca sanki abes bir iş yapıyormuş gibi insanlardan gizli hareket ediyorsun. Hani elin oğlu "mobil ortamda dating takılma bari be ayı" dese...

0|0
    0|0
  • bu sitenin andaval sürüsü oldugunu iddia ederim. Isyerinde site dating nedeniyle erisim yasaginda. Özel istekle actirip girerim, normal kullanici oldugumu söylemem. Siteden görüstüklerim tri-partylere karsi Ks gizli kalsin der.

0|0
    0|0
  • yonja zamanında yonjada takılırken saklamazdım ekranı kimseden. ama şimdi burda görürlerse çocukmusun hala derler. kimseye anlatamam sitenin ne güzel olduğunu. uğraşmak istemem o yüzzden saklıyorum

0|0
    0|0
  • burası bastırılmış duyguların gizli sor la açığa çıkmış hali :D

0|0
    0|0
  • ne var yani abuk subuk sorular sorup anlamsız yorumları yapmazsan burası normal bir ortam

0|0
    0|0
  • Magandalardanisiyor.com olsaydı ne olurdu? Beterin beteri var felsefesi gibi düşün..

1|0
    0|0
  • sonrana söylerim gizlim saklım böyle konularda olmaz.

0|0
    0|0
  • Laptopum olsa belki utanırdım benimki masaüstü.

0|0
    0|0
  • sorun çok mantık dışı nie utandımız siteye girelim ki

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 7

• Ben sabah bu soruya girmeye calistigimda aradığınız sayfa bulunamadı demişti. Saklıyorum siteyi, görmesinler. Böyle daha iyi.

0|0
    0|0
  • söylememeyi tercih ediyorum

0|1
    0|0
  • Genelde kapatıyorum, ama bu işyerinde olan birşey.

Arkadaslarimdan gizlemiyorum, bazilarini buraya getirdim hatta, lakin direkt kactilar.

Benim de neden burada bulunduguma anlam veremiyorlar muhtemelen. Anlamak zorunda da degiller.

0|1
    0|0
  • kimyamın tuttuğu insanlar ne kadar dengesiz zevklerim olduğunu bildiklerinden "tey allam ya" tarzı bi şey geveleyip beni rahat bırakıyolar

cümle düşük mü oldu ne?

0|0
    0|0
  • bilinsin istemem (:

0|0
    0|0
  • bir tek erkek kardeşimden gizliyorum :/ daha küçük yazık :/

0|0
    0|0
  • Kimyamin tuttugu insan ne demek anlamadim. Hoslandigim kisi falan mi, arkadas mi, nedir yani.

0|0
    0|0
Yükleniyor...