Yarın kıyametin kopacağını bilseniz bugün neler yaparsınız?

sakın tövbe edeerdim demeyin çünki kabul olmayacak ogun yapılan tövbeler...

0|0
17|22

En İyi Kız Görüşü

Kızlar Ne Diyor 16

Erkekler Ne Diyor 22

• ks ye girer helallik yapıcak soru açılmışsa yazar açılmamışsa herkez hakkını helal etsin die bi soru açardım sora faceye girer ondada helal edin falan durum paylaşırım sora tw girer ordanda birazdan ölcem hakkını helal eden twetlesin derim sonra msn ye girer herkeze e-posta atardım

0|0
    0|0
  • herkesten helallik diler, ibadete devam ederdim ve yıllardır bekledğim sevgilimi bulamadığım için şanssız bir kişi olacağımı düşünür hayııflanırdım :'(

0|0
    0|0
  • Öbür tarafta görüşürüz diyerekten facebook twitterda falan durum güncellerdim..

0|0
    0|1
  • Gider bütün sevdiklerimi ziyaret ederim sonradan eve gelir kıyameti beklerim. başka napacam

0|0
    0|0
  • şu ankinden farklı birşey yapmazdım çünkü yarın kıyamet kopmayacağını da bilmiyorum. yarına ilişkin hiçbir şey bilmiyorum kısacası dolayısıyla şu an yaptığım şeyi etkilememesi lazım

0|0
    0|0
  • Bütün düşmanlarımı işkence ile öldürürdüm. Tüm camileri yakardım. Tüm dincilerin kafasını keserdim.

0|0
    0|1
  • sırt üstü yatarım

0|0
    1|1
  • Fener maçı var onu izlerdim. Abi ölecez zaten ne farkeder ki sonunda ölüm var 1 saatte ne yaptığının bence hiç bir önemi yok.

0|0
    0|0
  • hani 21 aralikta kopacakti diyerek isyan ederdim.

2|0
    0|0
  • bilmem dostum bunları takma bence cehennem göz açıp kapayıncaya kadar sürecek bi bakmıssın cennettesin gelip geçecek

0|0
    0|0
  • Tanıdıklarımdan helallık isterim

0|0
    0|0
  • Gördüğün gibi internette takılıyorum

0|0
    0|0
  • Bunca zaman birşey yapmadım 1 günde ne yapabilirim ki :)

0|0
    0|0
  • son bir defa ps3 oynardım sonuçda kıyamet kopcak

0|0
    0|0
  • son bi uyurum ya

0|0
    0|0
  • televizyon izlerdim

0|0
    0|0
  • kıyamet kopmuş zaten haberimiz yok ilanı kaldı bir tek

0|0
    0|0
    • masonik orgutler..

sikkofield arkadasim :D

okuyorum arada blogunu ;)

• 10 gram kokain edinirim

0|0
    0|0
  • Kabak tatlısı yapardım.

0|0
    0|0
  • camiye girer kıyamet kopana kadar kur anı kerim okurdum

0|0
    0|0
  • intihar ederdim kemal sunalın korkusuz korkak filmindeki gibi ölmeyi bekleyemezdim

0|0
    0|0
  • Kopmaya bugünden başlardım.

0|0
    0|0
Yükleniyor...