Aşkın ilk adımı erkekten mi gelmeli bayandan mı?

Hoşlandığınız erkeğin de sizden hoşlandığını biliyorsunuz ama yakınlaşmalarınız olmasına rağmen ondan bir adım göremiyorsunuz.sizde yoğun duygular hissetmenize rağmen reddedilme istenmeme korkusuyla kendinizi geri çekiyorsunuz.ama birbirinizden de kopamadığınızı görüyorsunuz.siz uzaklaşmaya çalıştıkça o size yakın durmaya çalışıyor.ne seninle ne de sensiz hesabı:)ne yapardınız böyle bir durumda?onun sizin yanınızda olmak istemesi sizden kopamaması sizi önemsediği için midir yoksa başka bi sebebi mi vardır?reddedilmeyi seni sevmiyorum arkadaş olarak görüyorum ben sözünü duymaya değer mi?

• İlk adımı erkek atmalı öyle olması gerekir
    34% (13)25% (6)31% (19)Oy Ver
  • Aşkta gurur olmaz bayan da olsa seviyorsa söylemeli
    26% (10)58% (14)39% (24)Oy Ver
  • Karşındaki insandan emin olmadan böyle birşey yapılmamalı
    13% (5)12% (3)13% (8)Oy Ver
  • Gerçekten Seven erkek bayana düşürmeden söyler zaten
    16% (6)5% (1)11% (7)Oy Ver
  • Adım atmayan erkek gönül eğlendiriyordur.
    11% (4)0% (0)6% (4)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

0|0
6|10

En İyi Erkek Görüşü

• şunu düşünün ne kaybedersiniz? alt tarafı vereceği cevap belli yazmışsınız. bu soruyu sorarsanız içiniz rahat eder. red edilsenizde istemedi der unutur geçersiniz. ama ya sormazsanız hep aklınızda kalır pişmanlık duyarsınız. sorun kaybedecek bişey yok kafalar rahat olsun. bol şans.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 9

• yaa kız önce erkeğe azcık cesaret verir hareketleriyle , tavırlarıyla vee ondan sonra da erkek adımı atar... ama en son sevgilim bana teklif etmişti , ne yalan söyleyeyim çok hoşuma gitmişti :D

0|0
    0|0
    • Bu da kişiden kişye değişir sanırım.Senin hoşuna gitmişne güzel ama başkası ne tepki verir bilinmez!hergün ölmektense birgün ölmek daha iyidir sende haklısın.

• Kız da olsa erkek de olsa varsa bir duygusu açıklayacak, herşeyi devletten beklemek olmaz, sonra diyorlar ki kadın erkek eşit, ulan madem eşit her nanede niye ayrım yapmaya kalkıyonuz ;)

0|0
    0|0
  • Adım sıra sıra olmalı öncelik bayanlara ait

0|0
    0|0
  • Ya bu isler neden bu kadar zor hic anlamiyorum insanlari, herkes birbirine neden durust ve acik olamiyo :(

0|0
    0|0
  • Genelde en çok kim seviyorsa ondan gelir .

0|0
    0|0
  • Erkekler yapmalı saçmalığına katılmıyorum. İlk kim hoşlandıysa onun teklif etmesi lazım.

0|1
    0|0
  • Aşkta gurur olmaz bayan da olsa seviyorsa söylemeli

0|0
    0|0
  • B: Aşkta gurur olmaz bayan da olsa seviyorsa söylemeli

0|0
    0|0
  • aşık olandan gelmeli

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 6

• eşitlik var diyoruz genelde demi. peki bu konuda neden eşitlik yokmuş gibi erkekten bekliyoruz. bence hiç faketmez.

0|0
    0|1
  • İlk adım erkekten gelir bizim toplumda

0|0
    0|1
  • erkekten gelmeli ama çoooook çekingen biriyse ve sen onun seni sevdiğinden yüzde yüz eminsen açılmak mantıklı olabilir...

0|0
    0|1
  • kimseden beklenmemeli

0|1
    0|0
  • erkekten gelmeli

0|0
    0|1
  • erkekten gelmeli

0|0
    0|1
Yükleniyor...