Orduspor - Galatasaray maçındaki futbolu nasıl buldunuz?

gs açısından çok kısır bi maçtı.. bu futbolla mı bragayı yenecez ?

0|0
8|18

En İyi Kız Görüşü

• Galatasaray orduya yenilir Soytarılar sevinir Kadıköy'de kupa alır Kuşlar dağılır !

0|8
    2|1
    • bu sözü yazmak için epeyce bir araştırma yapmış olmalısın. soytarılar 2-2 yede sevınıyorlar ama. :)

• sen daha kuş görmemişinn bacıı

Kızlar Ne Diyor 7

• yenecez göründe bakın..

0|0
    0|0
  • Oha Orduspor Galatasarayı yendi mi :D Yuppi. <3

0|0
    0|0
  • ts li olarak sevindim skora.

0|0
    0|0
  • Balon sönüyor

0|1
    0|0
  • galatasaray kendınde degıl kı

0|0
    0|0
  • ordunu dereleri

0|0
    0|0
  • orduspor galata

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 18

• gecen sene çok iyi olmamamıa rağmen Beşiktaşım bragayı elemişti.çok korkulacak takım değil gs oynarsa alır

0|0
    0|0
  • hermaç kazanılck diye şart mı var sonuçta oynadğı takım ligin en dişlisi eğer siz her yenilgide ötüceksnz ozaman szn gs sevgnz armaya değil sonucaymış yazık..

0|0
    0|1
    • her yenilgide ötmek mi? ne alakası var kardeşim ? macı izledim ve takımımın futbolunu beğenmeyip braga macı için endişe duydum.. olayın armayla formayla ne alakası var..tabiki armaya aşığız.. saçmalamışsın

• öylesiniz tabi diye genelleme yapamazsın.. ben öyle değilim mesela.. ayrıca biz anadolu takımı mıyız da 1 puana şükredelim?

• yorumundan belli arkadaş anlayan anladı tamm sen 0 puanı aldın ona şükret !

• Yenildik ama hala lideriz bu maçı kaybetmek birşeyi değiştirmez ama forvet oyuncularımız ayağında top tutamıyorlar derhal Baros oynamalı.

0|0
    1|0
  • Dünya'nın sonu değil be arkadaşım sıkıntı yok Her zaman galibiyet alacağız diye bir şey yok.Braga maçından galibiyetle ayrılacağız.Her takımın gününde olmadığı maçlar olur buda bizim için öyle bir maçtı.Bu kadro İngiltere'de M.united'ı elinden kaçırmış kadro rahat olun Braga maçını alacağız :)

0|0
    0|0
  • Daha avrupa maçı oynamadan yenildi dönüşte de yenilir Şampiyon Beşiktaş.

0|0
    0|1
  • Giresunlu olarak tebrik ediyorum ordusporu.Orduspor gerçekten iyi oynadı.İyi pas yaptı.İki şık golle aldı maçı.Goller Hasan Kabze ve Stancu ikiside eski gs li.Braga yı gectim Cluj bile sizi zorlar avrupada işiniz zor.

0|0
    0|0
  • Orduspor haketti

1|1
    0|0
  • arkadasım macı ızledın mı sen ne kısırı on tane pozızyon var allahtan korkalm daha takım ne yapsın sadece becerıksızlerdı dun okadar...

0|0
    0|0
  • beşiktaşlıyım canı yürekten destekliyorm awrupada cimbomu ama.manu maçnda bi gazla oynadılar sanırım orda btti o gaz da..inşallah bragayı yenersnz beraberlk bile cacık yani

0|0
    0|0
  • bragayı doğurtur.

0|1
    0|0
  • aynı şekilde, açıklamada çok kısır olmuş... bundan önceki maçlardaki futbolumuzla yenicez!

0|0
    0|0
  • orduluyuk gururluyuk

0|0
    0|0
  • ordu maçı ölçü olmasın. dağıtırız bragayı

0|0
    0|0
  • sorun degil şampiyonluk şarkısı düşmesin dillerden.

0|0
    0|0
  • avrupa çok farklı bir arena merak etme fatih hoca böle bi kadro sürmeyecektir bragaya karşı

0|0
    0|0
  • galatasaray sadece orduyu küçümsediği için yenildi ciddi olsalardı eminimki yenerlerdi

0|0
    0|0
  • Braga maçı ayrı, Ordu maçı ayrı.

0|0
    1|0
  • Yeneriz :)

0|0
    1|0
Yükleniyor...