Sonuçlar sizce hep hüsran mı?

tanıdığım bir abim var ve 8 yıl biri ile ilişkisi oldu, resmen evli gibilerdi ve sonunda kız arkadaşının annesi evlenmelerine engel oldu ve tanıdğım kişi uyuşturucu bağımlısı oldu.

çevremde böyle uzun süreli ilişkiler yaşayan insanların sonuna dikkat ettim de hep hüsran,mutsuzluk,hayattan tat alamama gibi durumlar yaşıyorlar, kısacası bunalıma giriyorlar diye bilirim.

gözlemlerim bunlar siz uzun süreli bir ilişkiden sonra ayrılık olduğunda ne yapardınız ? hayatınızın akışını geri normale onsuz bir yaşama nasıl alıştırırdınız kendinizi ?

0|0
3|2

En İyi Kız Görüşü

• zaman herşeyin ilacı benimde 8 yıllık ilişkim bitmişti.onu çok seviyorduum ve öldü.şunu anladım eğer çok seviyorsan kavusamıyorsun ya toprak ya da baska bişey alıp götürüyor ama senin olmuyor

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• ben şuan o sınırdayım zaten

0|1
    0|0
  • ya ben? biz de son vermedik mi(( sonu hep husran be arkadas(( niye onca seyi yasayip sonra da yasanmamis gibi davranma ve unutmak istiyoruz...

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

• O nedenle çok uzatmıcan.

0|1
    0|0
  • ben 8 senede sonra birini sevcem ve ayrılcam öylemi =) o saatten sonra bızı ölüm bile ayıramaz ;) Bu ınsanlar sevgıyı neden bu kadar basit sanıyolar sankı her önüne gelenı sevceklermıs gıbı 8 senelık emegı heba ederlerkı (örnek verdım 8 seneyı).

0|0
    0|0
Yükleniyor...