Çekim yasasını uygulayan var mı?

Aranızda öekim yasasını uygulayanlar var mı?Hani olumlu düşünücez de herşey olumlu olacak...Faydasını gören var mı?

0|0
6|13

En İyi Erkek Görüşü

• Bu anlamdaki çekim yasası ya da düşünce enerjimizin olayları etkileme gücünü önceleri fiziken olmayan, yani somut olmayan bir şey olduğunu, olumlu düşüncelerimizin bizi pozitif kıldığı için olaylara bakış açımızı bu yönde etkilediğini ve bundan dolayı olumlu olaylarla karşılaşmışız gibi hissettiğimizi düşünürdüm. Taa ki bir Japon bilim adamının deneyini okuyana kadar. Bir odaya konulan bir bardak su üzerine deney yapıyor, suyun moleküler yapısının olumlu söz, düşünce ve müziğe göre değiştiğini saptıyor. Sonuçta bunun somut bir etkileşim olduğuna inanıyorum.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 12

• Evet ben uyguluyorum. Çekim yasası yediğin yemek, içtiğin su kadar gerçek. Çok faydasını gördüm. Ama gerçekten de çekim yasasının nasıl işlediğini etraflıca öğrenmek gerekiyor. Yoksa kulaktan dolma bilgilerle bu iş olmuyor. Eğer tam olarak öğrenirsen gerçekten de hayat bir oyun gibi gelmeye başlıyor sana.

Mesela ilişkiler konusunda çok güzel uyguluyorum çekim yasasını. Tam istediğim gibi kızlar çekiyorum hayatıma.

0|0
    0|0
  • evet vardır. uygulamaya devam et ama bir gözünde acık olsun

0|0
    0|0
  • ben uygulamaya çalışıyorum diyelim bazen faydalı olduğuna da inanıyorum. hiç birşeye yaramasa bile sağlığıma faydalı evvelden çok negatif olabiliyordum son bir iki senedir özellikle babamı ve birçok şeyi kaybettikten sonra daha relax davranmaya olumlu düşünmeye kendimi zorlamaya başladım. birkaç kere de çok istediğim şeyler oldu bu dönemde (sonları iyi olmadı gerçi ama istediğim oldu diyelim)

yani en azından sağlığa faydalı olarak bile düşünebilirsin, stres yönetimi çerçevesinde

0|0
    0|0
  • İşe yaradığı kesin ama stresli bir ortamda yaşayan biri için pek işe yaradığı söylenemez

0|0
    0|0
  • var ve faydasını görüyorm.. hemde çok..

0|0
    0|0
  • olumsuz bakarsan arka arkaya gelir olumsuzluklar ama bu bazan ınsanların elinde olmuyor sen olumlu bakarsın olumsuz gider daha çok moralın bozulur

0|0
    0|0
  • Negatif kutuplar birbirini çeker.. O halde negatif düşün pozitif olsun.. Bir defa fiziği bile dikkate almamış bir olay.. (Olay bu kuram bile değil..)

Hele bunu kuantum falan ile açıklamıyorlar mı.. Vay vay vay..

0|0
    1|0
    • zaten kuantumla ilgili bişi çekim yasası kuantum bilimkurgusal gibi görünen ama gerçek şeyler kuantum ile zamanda yolculuğun bile mümkün olduğu ıspatlandı sadece insani yapımız buna izin vermio elverişli değiliz

• olayın birde "fizik" kısmını bilsen kafayı yersin :)

0|0
    0|0
  • En iyisi tabloda ne varsa onu görmek.Sonradan hayal kırıklıgı oluyor :)

0|0
    0|0
  • valla uyguladım tek yasa yer çekimi yasası

0|0
    0|0
  • yok öyle bi dünya . varsa dünya değildir orası. ütopya falandır.

0|0
    0|0
  • Yer çekimi mi ?

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 6

• Ne zaman secretı okusam düşündüğüm şeyler oluyor ciddiyim.Dün de öylesine bi aldım düşündüğüm şey sabah başıma geldi :D .

0|0
    0|0
  • 0|0
    0|1
  • Ben genelde olumsuz düşündüğümde olumlu oluyor.

0|0
    0|0
  • Kendimce uyguluyorum:) Ama şöyle bir şey var ki her konu hakkında olumlu düşünemeyiz o yüzden uygulasam bile yolunda gitmeyen şeyler oluyor. Yine de faydası büyük tabii. Zaten istediğin şeyler tam olarak gerçekleşmese bile mutlu olmayı öğreniyorsun.

0|0
    0|0
  • Cogsacma. Her istedigimiz olmuyor. Ben senelerdir porsche 911 gt2um olsun diye mesajimi yolluyorum. Bir uzayli geri donmedi :-(.

0|0
    1|0
  • Uygularım, olumsuz düşüncelerimle hayatlarını kararttığım insanlar var.

0|0
    0|0
Yükleniyor...