Galatasaray Puan farkini aciyor degilmi?

iyice fenevliler ve sekiztaslilar cildiriyor. Bellliydi boyle olcagi En iyi Gs adam olun

0|0
4|8

En İyi Kız Görüşü

Kızlar Ne Diyor 3

• "Aslanların sessiz kaldığı yerde kurtlar kuşlar volta atar. Bilmezler ki Aslan o sessizliği bozarsa kıyamet kopar.. "

0|0
    0|0
  • O r bir yerine mi kaçtı çıldıracak bişey yok bunun kadıköyü var

0|0
    1|0
  • Evet daha da açacak

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 8

• Galatasaray kazandıkça kuşlar çıldırıyor esas sezon sonu çıldıracak

1|0
    0|0
  • Besiktas bugun kazanirsa puan farki bire iniyor, bu sezon o kadar hirslanmişsiniz ki bizim arkamizda bir puan size cok geliyor.

0|0
    0|0
    • Aslanlarin sesiz kaldigi yerde kurtlar kuslar volta atar. Bilmezlerki Aslan o sessizligi bozarsa kiyamet kopar..

• helal :)

1|0
    0|0
  • Haftaya Havanızı alsınlar da göreyim seni LAleee :D

0|0
    0|0
    • Ben Galatasarayliyim dostum ama hakikatten fener busefer bizde fazlasiyla zorlanicak hamza maci alacak dostum bak gör buda burada kalsin :)

• Galatasarayliyim hatta koyu bir Galatasarayliyim ama senin gibi ml kendini GSli sanan ahmklari kabul etmiyoruz biz sen Cimbomlu olamazsin #Soran @Karakartal11903 kanka bu bizden degil. d cümle kuramayan çocuğun teki

• @efeee02 fark ettim reyiz :D

• evet açıyor ama sağı solu belli olmaz
    gs li olarak kesin puan kayıpları bekliyorum takımdan maalesef

0|0
    0|0
    • sag tarafi sag sol tRafi sol degilmi nasil. belli olmaz yonunumu degistiriyor

• ArkadS sakasiniz sizya Real madrid. bir takimi 1 0 yendiginde rakib bir gol atsa mac esitlenir. mantigiyla gidionuz yendikmi yendik Fake fenevli seni

• la n sktir git
      benim tw adresim kadar özel gs adresi olamaz seni 50 kere gs lilikte katlarım
      gmail face adreslerimle 100 kere katlarım
      takımı eleştirmek KAFAN BASMAZ AMA ileri götürmek içindir MALAK
      ayrıca hamza damı fenevli bunları oda söyledi tv de demeç verdi rahatsız olduğunu söyledi
      cehaleti ispatlamanı üzüntüyle okuyorum acıyorum yazık

• Ahhaha yazina cok guldum adam olun. d

0|0
    0|0
  • 9 puan farkla şampiyon olduğumuzu unutma çekirdekçi

0|0
    1|0
  • Yok be.

0|0
    0|0
Yükleniyor...