Spor yapan erkekler bir adım önde midir?

evet tabiki iç güzellik öncelik ama :)) rkeğin spor yapması onu daha çekici kılar mı?:)

Güncellemeler:
yorumlarınız için teşekkürler :)

0|0
143|67

En İyi Kız Görüşü

Kızlar Ne Diyor 142

• Hangi amaçla yapıldıgına baglı, bazıları kız tavlayabilmek için kas yapıyor sorsan saglıklı yaşam için.

4|4
    0|0
    • Başka türlü yüzümüze bakmıyo musunuz da o yüzden göbekli birini tercih eder misin sen?

• @CalumVonMogger bu lafların banaysa başka türlü yok güzel kardeşim şimdi ki kızlar kaslı uzun boylu yakışıklı erkek diye tutturur oldu ben spora başlamadan önce kimse yüzüme bakmazdı bee selam vermeye bile gelmezdi vücut yapınca az da olsa konuşmaya başladılar artık ama iş sevgiliye gelince olmuyo boydan dolayı kız adam gibi adam ararım der ama yanında serseri piç dolaştırır.

• @wolkydj yoknkardeşim sana demedim. benim söylemek istediğim bazı erkekler sadece kız tavlamak için kas yapıyor ama öncelik insanın kendi ruhunu tatmin etmesidir, kızsa ikinci plandadır. ben de bu sporla uğraşıyorum ama şu bir gerçekdir ki sağlık için değil sadece kas için yapıyorum çünkü sadece bu şekilde kendimi çok iyi hissedebiliyorum

• Vücut geliştirme yapmasın mümkünse genelde bunlar yumurta, süt, supplement falan kullanıyor ve gaz sorunları ortaya çıkıyor. Üstelik bazılar supplement kullanımını çok aşırıya kaçırıyor bunlar başlarda pek sorun etmez fakat ne tür hastalıklara yol açtığını yaşlanmaya başlandığı zaman ortaya çıkıyor genelde karaciğer sorunları oluyor.

Fitness filan yapmasını isterdim. Fit bir vücut iyidir öyle six packlere filan gerek yok hafif kaslı olsun yeter. Cılız durmasın yani ideal olmalıdır.

Bunların dışında bir adım öndedir çünkü sağlıklı bir erkektir. Bütün gün yatıpta göbek salan erkek değildir. Kendine beslenme konusunda bakarlar genelde. Spor yaptığı için zinde olurlar ve daha genç gösterirler.

2|3
    0|0
  • vücut geliştirme fılan yapıosa evet

0|3
    0|0
  • Sigara içip boş vakitlerinde ne yesem nerede yesem diye düşünen bir erkeğe göre spor yapan erkek kesinlikle öndedir.

1|2
    0|0
  • Bazı gorgusuzler spor yaptığını belli etmek için kış gunu t shirt giyiyor. yapsnda göze sokmasn

2|4
    0|0
  • Kızları tavlama amaçlıysa uzak dursun benden, ''sevdiğine'' güzel gözükmek içinse koşa koşa giderim abi ben :D:D:d:d.. d

0|3
    0|0
  • fit olan erkek hep öndedir :)

0|3
    0|0
  • Bence spor olayı kadın erkek herkeste aranması gereken bir özellik. Ama illa bir dalda usta olması gerekmiyo, en azından benim için. bir kaç sporla ilgilensin ama kendine kadar. Yani sağlıklı kalmak ve iyi vakit geçirmek için. Spordan çok zihinsel faaliyetler ilgimi çeker benim, karşımdakinin de öyle olmasını isterim.

0|1
    0|0
  • Olabilir

0|4
    0|0
  • Bir adim degil 3 adim öndedir :D

0|2
    0|0
  • kesinlikle evet

0|2
    0|0
  • Bir erkek karakterliyse bir sıfır uzunsa iki sıfır tarihten edebiyattan anlıyorsa üç sıfır bir de spor yapıyorsa la havle vela kuvvete :) :) :)

0|4
    0|0
  • Her ne kadar kaslı erkekler bütün kızların ilgisini çekse de buna ben de dahilim yine de insanın kişiliği daha önemli diye düşünürüm ben

0|2
    0|0
  • tabikii öncelik sporcu erkekler :D

1|3
    0|0
  • Kılar tabi ki..

0|1
    0|0
  • Tabii ki :D

0|2
    0|1
  • Hayır genelde iki gram kas yapınca bir tarafları kalkıyo çoğu erkeğin ve bazı kas manyağı kızlada pervane oluyo peşinde onunla mı uğraşcam yesin yesin şişsin pandam :D

0|3
    0|0
  • Anlamıyorum spor yapmak güzel bir şey bende senelerdir spor yapıyorum ama kilomu koruyabilmek icin ki evet spor yapan erkek birazdaha ondedir sebebiyse bence atletik duruslarından kaynaklanıyor ha ama su var erkek dediginde oyle cıra gibi olmuycak biraz yapılı olucak birdsimdi tepki gelmeden diym dikkat bence dedim

0|0
    0|0
  • bugün, yarın ve daima :D

0|2
    0|0
  • Tabikide onemlii

0|2
    0|0
  • Abartmadığı sürece. Bildiğin kız gibi diyet yapan, ortamda ben fast food yemem pasta yemem diyen erkek çok itici^^

1|1
    0|0
  • Spor yapan erkek seksidir, net!

1|2
    0|0
  • Adam olan erkek bir adım öndedir

0|0
    0|1
  • Bence önemlidir. d

0|2
    0|0
    • Tabi iç güzellik önemli ama şunu diyen kızlara çok gıcık oluyorum '' İlişkide en önemli şey iç güzellik ''
      Hangi sokak çocuğuna aşık oldunuz?

• hem de nasıl çekici kılar.. offf olsa da yesek :DdD

0|2
    0|0
  • Evet bence bir adim önde'dir cünkü ilk dis görünüse bakilir/etkilenir insan ve cogu kizlar kasli/sportif erkekden etkilenirler

1|2
    0|0
  • Kadın erkek fark etmez spor insan için iyi bir alışkanlık tir. . yapılması gerekir. .

0|1
    0|0
  • Bana bir gelene ben 1 değil 2 değil 3 değil tam 5 kavanoz bal 100 tl (rek-lam-lar) :D

0|1
    0|0
  • Spor yapan erkeklere bayilirim

0|2
    0|1
  • evet daha çekici kılar

1|2
    0|0
  • Kızlar Devam
    112

Erkekler Ne Diyor 67

• Tum kizlarin goruslerini okudum tek tek.. bazilarini pek samimi bulmadim.. plaj vucudu diye adlandirilan atletik vucut tipine ölüp bitiyor bir cok kiz.. spor ya da kas deyince sanirim , bodycileri dusunerek boyle diyorlar.. estetik atletik vucut fitness la yapiliyor ve kizlarin uzerinde ayni bizim. iri gogus ve yuvarlak kalca incr bele duskinlugumiz gibi etki yapiyor.. duzgun atletik vucutlu bir erkege cogu kiz hayranlikla bakar.. duz bir erkek vucuduna hayran oldugunu iddia etmesin kimse.. estetik vucut denen bir kavram var sonucta.. yerinde , sekilli ve olculu kas kutlesi kadinlar uzerinde icgudusel olarak , guclu saglikli genleri olan erkek etkisi yapar..

2|0
    0|0
  • en azından spor yapan adam disiplinlidir. hayatı daha düzenlidir. kendini sever. özgüveni yüksek olur. zaman yönetimi iyidir... böyle gider. tüm bunlar bir sporcu bir erkeği , spor yapmayan bir erkekten ileriye taşır. illaki kızlar karşısında olucak değil ama. sonuçta sporumuzu , hayatımızı kızlar için sürdürmüyoruz. kendimiz için sürdürüyoruz. kız olsada olur , olmasada aslında

1|2
    0|0
  • göbeklı dha ıyı zengın gosterıyo

1|2
    0|0
  • Kılar kardo.
    Kim nedense desin, kilolu göbekli görünce ay bu ne diyen çok gördüm ben.
    bir ÇOĞU çekici az oranla diğerleride çekici bulmaz.

0|0
    0|0
  • Bilmiyorum reis yapıyoruzda çekicimi yapıyor iticimi bilemedim

1|0
    0|0
  • ee tabi bana göre ilk dış güzellik öenmli sen şimdi kaslı biriyle normal göbekli birini bir tutarmısın ya da kıllı kılsız

1|0
    0|0
  • Kişiden kişiye göre değişir bana göre her erkek için önemlidir kızlardan çok kendim beğendiğim ve kaslı ve daha sağlıklı bir bünyeye sahip olmak için spor yapıyorum. Bu da yarı çıplak olarak vücut resmim ( Not: Estetik olarak beğenmeyen bayan arkadaşlar yine de vardır, bilginize )

http://i.hizliresim.com/j4A1nJ.jpg

0|0
    0|0
  • O şöyle olacak lüks spor salonlarında jilet gibi bir arabayla gelip spor yapan erkek bin adım öndedir.

0|0
    0|0
  • kız tavlamak için yapıyom 26,5 sevgilim oldu o 0,5 çok kısa bişeydi ondan takılma ona, hoş bişey tavsiye ederim

0|0
    0|0
  • Ben bir dönem spor yapmıştım ama kas kütlem arttıkça daha iri bir adam oldum çıktım. Sonra iş güç derken bırakmak zorunda kaldım işte...

0|0
    0|0
  • Spor yapmak deyince herkez kas yapmaya odaklanmış vucut geliştiren demiyo spor yapan diyo.
    Halter, binicilik, okculuk yuzlerce ceşidi olan bı acık bufedir spor ve soruya donelim her nekadar kızlar degıldır desede soruya olan talep tam tersini soyluyo yani öndedir. d

0|0
    0|0
  • Balyoz etkisi yaratır ;)

0|0
    0|0
  • 1 az 2-3 adım öndedir

0|0
    0|0
  • Spor saglik icin yapilmali gösteric yda bu tur amaclar degil

2|0
    0|1
  • Yani kendine bakıyor olması bile + :)

0|0
    0|0
  • sporu kızlar için yapan erkek itici diyolar ama üçgen vücutlu erkekleri daha çok istiyolar ee napacaz o zaman? vücut yapmak şart ki sevilelim

0|0
    0|0
  • ben yapmıyorum , yine de fit vucudum var

0|0
    0|0
  • Sence 😄

0|0
    0|0
  • http://i.hizliresim.com/kj0Ovv.jpg Şimdi Bu Erkekler mi Göbekliler mi Tabi ki Spor Yapanlar Kanka

0|0
    0|0
  • öyle galibaaa

0|0
    0|0
  • Ünlü düşünür Recep İvedik abimizinde dediği gibi beni beğenen böyle beğensin vitrinime değil iklimime gelsin :) :)

0|0
    0|0
  • şahsen ben yüzüyorum ve ara sıra koşuya çıkıyorum. bence öndedir :) kız olsam öndedir derdim yani :)

1|0
    0|0
  • spor yapan erkek öndedir de ozaman türk kızlarının %80i geride kalıyo buyüzden ancak baktıklarıyla kalıyolar :)

0|0
    0|0
  • Bos wer sporu kasi sen gel benim yanimda insaata calis hem spor hem kas hem para kazanirsin spor salonlarinda kendilerini ne diye sisiriyorlar ki

0|0
    0|0
  • Alakası yok. Bnde spor yapıyorum sporu kendin için yapıyorsun. bu sorundan sporu kızlar için yaptığın gayet net ve açık.

0|0
    0|0
  • yoo tabiki

0|0
    0|0
  • Spor yapmayanlar bir göbek önde bro :)

1|0
    0|0
  • Ağa memelerini oynatırsan iş biter

1|1
    0|0
  • Bende doğal sporcu vücudu var hiçte spor yapmam sadece yürüyüş şimdi kılar diyen bana ne der hahahha :)

0|0
    0|0
  • İşte bu yüzden ölene kadar body building kapak fotografım der susarım 💪💪💪

0|1
    0|0
  • Erkekler Devam
    37
Yükleniyor...