Çocuk anne nasıl isterse o karakterde ve o görüşte mi olur?

Arkadaşlar benim bir yakın arkadaşım var.Bunun ailesi falan çok zengin alçı fabrikaları beton santralleri ve Azerbaycan'da site ve alt yapı inşaatları yapan şirketleri var.Çocuk tam bir p.ç.Her türlü sigara alkol karı-kız hepsi var.Ve badem bıyıklılardan nefret ediyor.Babası ise bu fetullahçılardan çok dindar bir adam.Zaten birazda cemaat sayesinde zegin olmuşlar.Ama çocuğun babayla alakası yok.Zaten bzimle Ted kol.de okudu.O malum okullarada gitmedi.Annesini yakınen taırız biz.Annesi ise babasının tam tersi sarışın aşırı havalı yaşını göstermeyen çok güzel bir kadın.Kadın babasının tam zıttı.Bizimle sohbette eder.Giyimi falanda öyle benim annemden daha açık askılı kısa elbise falan giyiyor.Babası kendisi dindar ama başka kimseye karışmayan bir adam ama annesi evden pantolonla çıkıp yazlğa gidip orda o elbiseleri giyiyormuş.Çocuk babasınıda hiç sevmiyor.Burdan çıkardığım sonuç Çocuk anne nasıl isterse o karakterde ve o görüşte mi olur?

0|0
5|1

En İyi Kız Görüşü

• Gördüğüm cemaatçi oğullarının çoğu afedersin ama bozuk ya da babasıyla zıt karakterde, kızlarla gezmeyi seven tiplerdi

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• Hayır, etkilenir ama çok fazla benzemez.

0|0
    0|0
  • Bencede anne daha önemli babadan.Çocuğun karakterinin oluşması açısından.

0|0
    0|0
  • Katılıyorum.Çünkü çocuk daha çok anne ile içli dışlı büyüyor onun hayat görüşünü benimsiyor.

0|0
    0|0
  • babalar doğru düzgün ilgilenmiyor ki zaten evlatlarıyla anneye bırakıyor bütün sorumluluğu. e annede terbiye edep vermeyince ne olur? böyle olur...

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 1

• hyr alakası yok mum dibine ısık vermez kardes :)

0|0
    0|0
Yükleniyor...