Siz de rasladınız mı?

arkadaşınız çok kendini beyenen biri ve her zaman çalışıp size yetişmesi gerekiyor siz ona iyi bir dostsunuz oda size oyderir gibi , birden bir zengin birisi onu avrupaya götürüp (kız 27 yaşında ve erkek de tam 43) ve üniversitedeye kayıt yapıp( dişçilik bölümünde ) ve kız da hiç bir para ödemeden tüp avrupayı dolaşıp ve şimdi de size gelip hava atsın ve sizi hiç beyenmiyor havalarına girsin bunu biliyor ki sizden her konuda aşada kalıyor , güzellik olsun para durumu olsun , bilgi olsun , ayile , huy ,cevre ,bide hiç bi şey elinden gelmiyor simidi gelip her kese hava atması çok garip geliyor size ,kendi kendinize diyorsunuz ki sen dün kim din de bugün böyle yapıyorsun diye . mağdur mu hissediyorsanız kendinizi yoksa şansı vardı ve öldü hava da ata bilir arkadaşlarını da ata bilir diyorsunuz. sakin yanlış anlamayın kıskançlık değil bu .

siz olsanız ne yaparsanız ? hayatınızda bir deyişiklik yaparmısınız ? onunla nasıl davranırsınız?

0|0
2|3

En İyi Erkek Görüşü

• Öncelikle bir Türkçe dersi almanı tavsiye ediyorum.

Neyse cevaba gelelim madem artık seni beğenmeyip takmıyor o zaman sende onu takma nedir yani başka arkadaşın mı yok ?

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

• azerimisin gardaş

1|0
    0|0
  • Benim arkadaşım bana öyle yapacak ilk cevabım önümden çekil de manzarayı göreyim deyip zaten dünya da yer kaplamaktan başka bir şeye yaramıyorsun derim .kapağını sık da havan kaçmasın der .İşime bakarım ..

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• lütfen azıcık düzgün bir yazı dili.of dedim okurken!

beĞenmek, aşaĞı, AİLE, şimdi, hava atabilmek, kimdin vs.

bunlar görebildiklerim.

neyse 27-43 yaş aralığı beni zaten yeterince rahatsız etti.o sebepten etik bulmadım.ama kızdan rahatsızlık duyuyorsan sen böyle biriydin şimdi böyleyim diye kimi kandırıyorsun de çıkar hayatından bitsin.

1|0
    0|0
  • o insanla iletişimimi keserim boşuna dememişler ''ne elbiseler gördüm içinde adam yok ne adamlar gördüm üzerinde elbise yok'' işte tamda bu misal

0|0
    0|0
Yükleniyor...