Spor ve diyet önerilerinizi yazar mısınız?

Boyum 1.65 kilom 63. 8 kilo vermek istiyorum. spor yapmayınca kilo vermek pekte birşey değiştirmiyo bildiğiniz gibi. Hem sağlıklı diyetten ziyade beslenme değişimi diyelim. Sürekli uygulayabileceğim önerilerinizi bekliyorum. Kilomdan dolayı utancımdan spor salonuna gitmiyorum. Bir 5 kilo verene kadar evde yapabileceğim hareketlerde yazarsanız mutlu olurum :)

0|1
1|6

En İyi Erkek Görüşü

• Yemek yerken porsiyonlarını küçük tut sık ye az ye yani günde 4 5 öğün kadar yeşil çay ve yoğurt suyu iç kilo vermene yardımı olur evde pilates yapabilirsin ama por salpnuna git utanılcak bişi yok sonuçta ordaki herkes fit vücutlu değil ve değişim için gidiyolar kenilerini sergilemeye değil utanma derim salonda başla bence

1|0
    0|0
    • Teşekkür ederim önerilerin için. Yalnız yoğurt suyu yerine yoğurt yesem bir şey değişir mi yani arada bir fark var mı acaba

• Rica ederim :) dediğim gibi günde 4 5 öğün yersen aç kalmassın zaten boyunda kilonla orantılı hemen hemen

• eig için teşekkürler :)

Erkekler Ne Diyor 5

• Asitlileri ve tatlıyı şekeri kesinlikle kesiyorsun bol yeşillik beyaz ekmeğe hayır ve düzenli spor ! Acı yoksa Kazancta yoktur !!

1|0
    0|0
    • Şeker genelde kullanmam içecekte sadece meyve suyu ama 2 günde bir o çikolatayı yemeden duramıyorum :(

• Şişko diye psikolojik baskı yapcan tabi :D

• Yaza Jen selter ederim valla seni :D

• Squat lunge mekik

1|0
    0|0
  • Aksam beşten sonra yeme hemen verirsin kilolari

1|0
    0|0
    • şu an icin deniycem fakat isr girmeyi dusunuyorum. Malesef calışırken akşam 5ten önce yemek yeme imkanı pek olmuyor

• Tamam çok zorlama kendini

• Kızlarnsiz kilo fwlan vermesşniz adam gibi giy eaotmalarını kendine bir standart koy koş dityeti felan boş ver

0|0
    0|0
    • Oraya yazdim zaten diyet degil beslenme degisikligine ihtiyacim var gundr 1 ogun yiyorum ve genelde fast food oluyo

• Yuruyus ve beslenmeyle baslayacagim bakalim gerisi gelir :)

• Yürüme hafif tempolu koş biraz ter at

• Bence böyle daha tatlı sın dır zayıf kız çirkin oluyor bence

1|0
    0|0
    • Teşekkür ederim Zaten çok zayıf olmak değil niyetim ama sarkan bir vucutta pek hoş olmuyor. Balık etli denilen kilo geliyim yeter :)

• Ayrıca evlendikten sonra daha çok salar vücut kendini. Zayıf bir vucut diri durur :)

• Bilmem ama zevkler ve renkler tartışılmaz onu biliyorum 😄

Kızlar Ne Diyor 1

• 3-4 ay yuzmeye gıt az karbonhıdrat fıstık gıbı olursun

1|0
    0|0
    • Teşekkür ederim önerilerin için karbonhidratı mutfaktan çıkarma zamanı geldi :)

• aynen cunku vucut karbonhıdrat bulamayınca yag yakmaya baslar buda kılo verme sebebın olur :)

Yükleniyor...