Bu kadar çok ağlamamın sebebi nedir?

Balık burcu insanlar duygusal oluyorlar. Çevremdeki insanlar bu duygusallığı güçsüzlüğe ve hatta ezikliğe yormaya başladılar. Elbette ben de ağlamak istemiyorum hemencecik, ama ne yapayım olmuyor işte! Psikoloğa gitmeyi bile düşünüyorum ama bu fikri henüz aileme açamadım. Alıngan değilimdir fazla, ama herhangi bir tartışmada ağlamamak kaçınılmaz benim için. Nefret ediyorum bu özelliğimden. İnsanlar her zaman susturuyorlar beni herhangi tartışmada. Özellikle babam. Sertçe çıkışıyor ne zaman aynı fikirde olmasak. Kendimi ifade edebilsem ağlamayacağım bu kadar fazla diye düşünüyorum.

KS üyelerinden de bu durumu yaşayan varsa benimle paylaşmalarını rica ediyorum. Nasıl kurtulacağım ben bu illetten, yahut psikoloğa gitmeden azaltabilen oldu mu?

0|0
5|7

En İyi Erkek Görüşü

• ikizler olduğum için pek yardımcı olamam ama yükselen yengeç olduğu için yardımcı olabilirim.çok kırılgan olduğum söylenemez ama kırılganım ben de.insanlar beni sessiz sakin biri gibi görüyolar şaşıyor kalıyorum.balık ve yengeç burçları böyledir.bu duygusallıktan kurtulman zor.bay evet filmini izlemelisin mutlaka diyorum

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 6

• Sana tavsiyem psikoloğu falan salla. Balık burçlarını çok severim. Ah bide şu sulu gözlü oluşları yok mu :D Aklıma küçük kardeşim geldi :)) Gözlerin hemen dolabilir. Ama kimsenin olmadığı bir yerde ağla. Sessizce... Hırslı ol. Korkma. Ağlamak istemiyorsan ağlamazsın :))

0|0
    0|0
  • Ağlayan kızlar bana ezik gibi gelmiyor aksine içim parçalanıyor onun yanına gidip onu teselli etmeyi ve onun gözyaşlarını dindirmeyi istiyorum birden.

1|0
    0|0
  • Ağlayarak yenilgiyi kabul ediyorsun,emin olduğun bir fikrin varsa onu her zaman savun.

1|0
    0|0
  • balıklar hep böyle

0|0
    0|0
  • bende balık burcuyum...

ağlamam pek..odun balığımıyım neyim

:)

0|0
    0|0
  • her balık sazan olcak diye bişey yok

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• Ben yayım, ama duygusallığım tavan, ne olucak bu durumda? Demkki burçdan değil, kişilikten kaynaklı bir durum.

0|0
    0|0
  • kendini ifade edememendeki sebep nedir?

0|0
    0|0
  • Yalnızken ağla,içini dök.. Belki onların yanında daha güçlü durabilirsin.. Psikologa gitsen ne olacak ayrıca,çok normal birşey.. gidersen birşey kaybetmezsin :)

0|0
    0|0
  • bende herşeyde ağlıyorum

0|0
    0|0
  • aynı durumdayız... psikologla çözülmüyor, gittim biliyorum. benim arada çıkışlarımda olur bu nedenle insanlar tepeme çıkamıyor ama ağlıyor olmam çok zorluk çıkarıyor banada. Daha ço konuşmaya kendini ifade etmeye çalış

0|0
    0|0
Yükleniyor...