Evliyken birisinden hoşlanmak ne oluyor?

Ben böyle olayları çok yakınımdanda görmüştüm Ör: Askerdeyken aynı koğuştaki arkadaşım vardı acemi birliğiydi daha yeniydik yemin töreni bile olmamıştı .Çocuk karısının adamla kaçtığını , oğluda varmış onuda annesine bıraktığını söylüyorlar , sonra çıldırdı çocuk 1 gün sonra firar etti sonunu bilmiyorum ne oldu ne yaptı onlara haberim yok , ama anlamıyorum nasıl oluyor bu evliyken hoşlanma bilen anlatsın ? hem çocuğunu düşünmeyecek kadar nasıl bir hoşlantı .

0|0
9|4

En İyi Kız Görüşü

• buna benzzer olaylar duydum bende cevremde tek sebebı kadın azgın baska sebebı yok:)

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 8

• Sadık olmayı bilmemek,tek sorun bu. Hoşlanırsın falan filan da hemen bırakırsın,kendine engel olursun. Çünkü karşında eşin var, sana değer veren bir insan var. Kendilerini küçültüyorlar sadece..

0|0
    0|0
  • işte bu yüzden evlilik çocuk oyuncağı oldu.

0|0
    0|0
  • Tiksiniyorum ya ...

1|0
    0|0
  • üzülüyorum onlar adına ne denir ki rabbim kimseyi şaşırtmasın

0|0
    0|0
  • Bence başka birisinden hoşlanmak normal birşey ama o hoşlanma duygusuyla hata yapmak çok yanlış.

0|0
    0|0
  • Gereksiz insan topluluğu diyorum ben onlara..

0|0
    0|0
  • iğrenç bir durum ya insanlar çocukları için nelere katlanıyolar o ise..allahım ya

0|0
    0|0
  • Olmasındır.

0|0
    0|1

Erkekler Ne Diyor 4

• pınar altuğ askerden sürpirz için izinli gelen kocasıan yatakta yakalanmamışmıydı. o adam yaşıyo mu ki hala o travmayla.

0|0
    0|0
  • Ruh ile nefisleri yer değiştiren insanlarda oluyor öyle.

1|0
    0|0
  • lüks yaşam tutkusu ama son genelde hüsran hep bu tv dizeileri ve abd fillerinin etkisi

0|0
    0|0
  • dünyevi küfürlerin hepsini haketmektir.

0|0
    0|0
Yükleniyor...