Defans oyuncusu nasıl gelişir

Arkadaşlar ben defaş oynuyorum defansımı nasıl geliştirebilirim .Defansın fiziyi nasıl olmalı ,defansın hangi tarafı kuvvetli olmalıdır paylaşırmısınız

0|0
1|9

En İyi Erkek Görüşü

• Kaleyle rakip arasında kaldığın için rakibi kaleyle belli bi mesafede tut en azından ceza sahası dışında tut adamı, çalım yeme müdahale etme,müdahele edersen çalım yersin adam üstüne geldikce sen adamla arandaki mesafeni kısaltarak geri adım at,Bu zaten adamı pas atmaya zorlıycak,riskli bölgeye geldiği zaman gerçekden topu alıcağına inanıyosan müdahele et yok kaçırdın faul yap .Hava toplarında'da kendini geliştirmek istiyosan bol bol kafanda top sektir inan cok faydası olur.

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• göğüs ve bacaklar önemli. dikkatli ve atik olmalı. fizik yapısı olarak uzun/kısa kalıplı/zayıf farketmez bence. önemli olan taktik bilmek zamanında müdahale edebilme kabiliyetini kazanmak.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 8

• boyun 1.85 aşağısı olmamalı

geliştirmek için forvet oyna öncelikle

çünkü karşındakinin nasıl defans yaptığını anlayarak sende kopyalayabilirsin veya forvet oynayarak tekniğini geliştirebilirsin artık devrin iyi savunma oyuncuları tekniği iyi ileriye iyi top atabilen oyuncular

0|0
    0|0
  • Defansın reflexleri kuvvetli olmalı akıllı olmalı iyi sezmeli. 1 e 1 de iyi olmalı 2ye 1 kaldığında ne yapabileceğini sezmeli

0|0
    0|0
  • antrenörüne sor, KS'de ne işin var, git bir iki antrenman yap

0|0
    0|0
  • Amerikan Futbolunu da oyna.Oradaki defansif özellikler sana çok şey katar.Ayrıca en iyi defans kalecidir.Kalecinden tavsiyeler iste.

0|0
    0|0
  • Hepimiz burada defans oyuncusu olma konusunda doktora yaptığımız için hemen sana bi çizelge çıkartırız (:

0|0
    0|0
  • Pozisyon almak önemli :)

0|0
    0|0
  • Kafa topları iyi olmalı vücut olarakta kaslı olmalı omuz omuzada kaybetmeyecek

0|0
    0|0
  • Defans derken defansın hangi mevkisinde oynuyorsun?

0|0
    0|0
Yükleniyor...