Squat yapan arkadaslar bir bakabilir mi?

Arkadaslar benim hali hazirda buyuk bir popom var. Ama cok yuvarlak degil bildiginiz turk kizi poposu. Simdi ben bu squati yapsam toparlanir ve sekillenir mi yoksa daha buyuk ve kotu mu olur? Yapip etkisini goren var mi?

0|0
3|9

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 9

• hayır squat yapıp poposu kötü olan kadın gördün mü sen :) toplanır ve şekillenir hatta yağ yakmanada büyük faydası olacak. çünkü bu kompleks hareketlerdendir bir çoğu kasın aynı anda çalışır kol göğüs sırt omuz karın bacaklar falan hepsi yani :) zararının olması söz konusu bile olamaz. yağlanmadan önce çok güzel popo yapmıştım ya tabi şu an kocaman oldu :D muhtemelen yaza kadar küçültüp eski haline kavuştururum.

0|0
    0|1
  • Squat denice ilk akla gelen isimlerden biri istersen takip et instadan
    https://instagram.com/jenselter
    etkisi var mı yok mu kendin deneyimlersin :)

0|0
    0|0
    • Evet bu kadini biliyorum da onun squata baslamadan once kucukmus sanki :) Zaten buyuk olan sey devasa olmasin? :(

• önce eriticeksin sonra sıkılaşacak

• *bildiğiniz türk kızı poposu* 😂😂😂 öldüm ya. Sorun değil biz sizi böyle seviyoruz. Ama eğer sen kendini sevmiyorsan iyi şanslar 👍👍

0|1
    0|0
  • Buyukse yuvarlıktır zaten :P

0|0
    0|0
  • Ne işe yarıyo bu squat kızlar habire sorar oldu

0|0
    0|0
  • resim at bir :D

0|0
    0|0
  • siz yinede yapın Prenses

0|0
    0|0
  • Evet kesinlikle bir görüp öyle karar vermek lazim

0|0
    0|0
  • resim olsaydı

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Squatın yanında yerde kalça egzersizleri, lunge gibi egzersizlerle ve cardio ile desteklemelisin. Biraz küçülünce ağırlık ile squat çalışmaya başlarsan yuvarlaklaşıp toparlanacaktır..
    Bir de yürürken mesela sağ ayağını öne attın, sol kalçanı sık her adımda. Hiç spor yapamazsan bile bir nebze kaslarını çalıştırırsın yine..

0|2
    0|0
  • büyür haberin olsun

0|0
    0|0
Yükleniyor...