Peki siz neler yaptınız?

Bugün kitap izledim, film okudum, yemek dinledim, müzik yedim.Doğru yaptığım tek şey var çok eğlendim

Peki siz neler yaptınız ve kaçını doğru yaptınız

0|0
7|19

En İyi Erkek Görüşü

• Bugün evdeydim,

Uyandım kahvaltı yaptım sonra tv izledim,nette film izledim çay içtim püskevit yedim film izledim kahve içtim yattım tv izledim çay içtim kek yedim yemek yedim wc ye gittim film izledim yattım uyandım kahve içtim balkona çıktım hava aldım belgesel izledim çay içtim yemek yedim kahve içtim film izledim mutfakta bardak kırdım tost yaptım salonda tv izledim pcde müzik dinledim uyudum uyandım

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 18

• ders,sohbet... o.bu muhabbetı , arayada kıymalı pide sokusturduk.. kızların ağırlkta oldugu bı gruptan ancak boyle zaman gecırıyık..

0|0
    0|0
  • Sene bindokuzyüz deden bilmez baban belki bilir salı günü cuma namaz'ın dan çıktıktan sonra atın üstün de yaya harbe gidiyoruz çölde kar diz boyu karşımda düşman askeri kılıcımı iki el ateş ettim adamı bacağın dan wurdum kolunu alçıya aldılar hastaneye son süraat gidiyoruz araba da damla benzin yok neyse o zamanlar elektrik yok mum ışığın da televizyon seyrediyoruz böyle bir olay geçtide başımdan paylaşmak istedim..

0|0
    1|0
  • 11 de uyandım,kahvaltı yaptım,nete girdim sigara içtim,balkona çıktım sigara içtim,öğle yemeği yedim sonra sigara içtim,nete girdim,kahve içtim yanında sigara içtim nete girdim ...

2|1
    0|0
  • Ben bugün ezildim, büzüldüm, ağladım, yok oldum, kelimeleri boğazıma düğümledim.

işe yarar, güzel hiç birşey yapmadım. Elim kolum bağlı kalakaldım. En sevmediğim şeyi yaptım, bekledim çaresizce.. Çünkü güneş'im doğmadı bugün üzerime.

Belki yarın güzel bir gün olur.. Belki yarın sisleri dağıtacak kadaar güçlü üfleyebilirim sevdayı.

0|0
    0|0
  • 2 duruşmaya girdim, eve uğradım gömleğimi değiştirdim ofise gittim , sıkıldım çıktım, pentiden eşime çorap hediye aldım, eve döndüm bira açtım southpark izledim birazdan yemek hazırlamaya başlıyıp eşimi bekleyeceğim... ama niye anlatıorum ben bunları :)

0|0
    0|1
  • şuan senin sorunun şokunu atlatmaya çalışıyorum... halbuki günüm ne güzel başlamıştıı

0|0
    0|0
  • yemek dinlemek müzik yemek

pek bi komik pek bi yaratıcı, aferin abisi

0|0
    0|0
  • Sıra gecesi düzenledik daha sonra sırayı kaybedip sıranın kimde olduğunu çözmeye çalıştık vesaire tartışmalı ve soru işaretleri ile geçen bi gün dü (:

0|0
    0|0
  • Senin şu tuhaf sorunu içmeye çalışıyorum . :S

0|0
    0|0
  • Az önce yemek içtim, şimdi çay yiyorum. Birazdan da keyif sigarası yi'cem.

0|0
    0|0
  • Bu gün ftr bölümünden bir kızla tanıştım akşama dışarı çıkıyoruz hehe :)

0|0
    0|0
  • Alıntı yapmasaydın iyi olurdu.

0|0
    0|0
  • :) şaşırttın :D farklı tarzları severim...

0|0
    0|0
  • yemek dinledim müzik yedim yazmışsın.doğru yazaydın iyidi.ben iş görüşmesindeydim bütün gün.

0|0
    0|0
  • Bilgisayar Yüzüyorum !

0|0
    0|0
  • gönül yaptım gönlümü yaptım son 2 saatim güzel bir tatil beni bekliyor :)

0|0
    0|0
  • Altımda bez vardı. Onu değiştirdim yeni bebek bezi taktım. Muşambayı da akşama giyerim.

0|0
    0|0
  • sabah kalktım kahvaltımı yapıp uyudum şimdi kızlarsoruyor da soru cevaplıyorum birazdan işe gidicem

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 7

• sinirlendim sinirlendim gün boyu :/

0|0
    0|0
  • Bütün gün çalışıp durdum.Memleket meselesi.

0|0
    0|0
  • Uyandım kahvaltımı yaptım telefonda en yakın arkadaşımla biraz dedikodu yaptım dışarı çıktım alışveriş yaptım biraz öncede eve geldim:)

0|0
    0|0
  • Bi ton saçma soru cevapladım bi ton saçma cevap verdim konuştuğum bi çocuk var sanırm niyeti beni eve atmak karasızım onu düşündüm düşünüyorum :D

0|0
    0|0
  • burda engin bilgilerimle insanları aydınlattım

0|0
    0|0
  • o değilde bu soru erkeklere niye bu kadar tuhaf gediki:S NORMAL SORU BU:/

0|0
    0|0
  • şu an cevapladığım soruya benzer bir sürü saçma soru cevaplandırdım ne mutlu bana.

0|0
    0|0
Yükleniyor...