Fenerbahçe'ye yapılanları sende görüyor musun ey ahali?

Bu kadar olmaz yani yapılanlar bunları görüyor musunuz yani feneri yemiyorlar mı? Kacirdiklarimiz tamam elbet ama hakemlerin etkisi? Feneri gözden çıkarmışlar abi?

Güncellemeler:
Asla bir cahille tartışmayın , disardan bakanlar hanginizin cahil olduğunu anlayamayabilir.

0|0
3|9

En İyi Erkek Görüşü

• Bu iş yıllardır böyle. Gs hakemler tarafından hep kollanır fb hakemleride yenmek zorunda kalır. Bak gs kayseri maçına hakem gs nin hangi atağını kesiyor hiçbirini. Bak fb Akhisar maçına hakem tüm atakları kesti

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Başkanınız da habire hakemlere çatıyor ama olmayınca olmuyor demekki.

0|0
    0|0
  • Daha lig bitmedi allahtan derbi bizim evde oynanacak azize mutlu olsun yarın 1 milyon penaltı desin hala

0|0
    0|0
  • Alıştılar bedava penaltı ve bedava 3 puanlara. Gökhan Gönül, Emenike gibi emek hırsızları kendini yere atacak hakemde penaltı verecek son dakikalarda fenerde 3 puan alacak...
    Tam 15 puanı hakemlerle aldınız.

http://i.hizliresim.com/WVqqzY.jpg

1|3
    2|2

Erkekler Ne Diyor 8

• Ne yapılıyormuş Fenerbahçeye? Şike yaptığı bütün yetkili kurumlar tarafından tescillenen hatta bu yüzden Avrupa'dan ceza alan bir takıma Türkiyede hiçbir yaptırım uygulanmadı. Oyuncularınız ırkçılık yaptı ceza almadı. Bu senede wn çok Fenerbahçe lehine hakem hataları oldu hala utanmadan neden bahsediyorsunuz

0|3
    0|1
  • Bu macta hakemlik ne varki? Bu ligde hakemlerden dert yanicak son takim fenerdir.

0|1
    0|0
  • önceden hakemlerin götünü yalamak size alışkanlık haline gelmiş şimdi size yalatmadı diye bu öfkeniz siniriniz ne diye sanki geçmişin çok temiz kalkmış hakemlere laf atıyorsunuz

0|1
    0|0
  • yürü git be bizim hakkımız yendi asıl

0|0
    0|0
  • Cok guldum... Attiginiz golde faul var. Bu yil coook kul hakkina girdiniz aheste aheste çıkıyor

0|0
    0|2
  • Attiginiz golde Egemen faul yapiyor bu maçta hakemlik bir durum yoktu.

0|1
    0|0
  • Az bile yapıyorlar :)

0|0
    0|0
  • fenere yapılanları görüyorum, az puan kazandırmadılar uydurma penaltılarla,
    şike yaptı küme düşürülmedi aksine sürekli kollanarak ödüllendirildi
    hepsini görüyorum ben

0|0
    0|1
Yükleniyor...