Olduğu gibi kabullenmeli mi?

Günlük hayatınızda çevrenizdeki insanlarla dostluk arkadaslık vb . ilişkilerinizde onları olduğu gibi kabullenir misiniz ? Yoksa doğrularınız ve yanlışlarınız çatıştığında o kişiden uzaklaşır mısınız? Ya da onu kendi doğrularınıza inandırmaya çalışıp değiştirmek istediğiniz zamanlar oldu mu..

0|0
5|8

En İyi Erkek Görüşü

• Herkesi olduğu gibi kabullenirim. Hayatın zevklerinden biridir benim için. Değişik karakterler, farklı bakış açıları... Doğrularımız ve yanlışlarımız çatıştığında, onların istedikleri gibi düşünmelerine bırakırım, kendi doğrumda ısrar etmem. Çünkü farklı tecrübeler, farklı bakış açılarını getirir.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 7

• Benim doğrularım her zaman doğrudur. Bunu ukalalıktan ya da kendini beğenmişlikten söylemiyorum. Ben çok araştırmacı bir insanımdır. Bir konu hakkında bilgim yoksa bunu kafama takarım ve hemen gider öğrenirim. Doğruyla yanlışı çok iyi ayırt etmesinide bilirim. Tabi soracak olursanız sen bütün bu doğrulara uyuyor musun diye? Hayır tabiki uymuyorum. Ben adamına göre muamele yapıyorum. Çünkü düzgün bir olmak zor, kasıyor ve o tarz insanlar hep kaybediyor. Doğrularım ve yanlışlarım birisiyle uyuşmazsa hemen o kişiyle ilişkimi keserim bu yüzden sadece 5 tane dostum var ama o dostlar da harbi dostlar. Onlara asla yanlış yapmam ama sevmediğim, hoşlanmadığım bir insana yanlış yapmaktan hiç çekinmem hatta zevk alırım bundan. Çok mu dürüstüm?

0|0
    0|0
  • kabullenirim.uzaklaşırım.olmaz.

0|0
    0|0
  • bir insanı birilerinin yanında uyarmak ona iyi davranmak değil aksine hakaret etmektir sorunlarınızı aranızda konuşabilirsiniz cesaret edemiyorsanız öyle kabullenin :)

0|0
    0|0
  • insanlari degistirmek icin ugraştığım zamanlar oldu ama boşaymıs. ole ınsan kolay kolay degısmıo. herkesı kendı gıbı kabullenıp aralarında levellere ayırmak en mantıklısı

0|0
    0|0
  • Konu arkadaşlık,dostluksa olduğu gibi kabul etmeli insan.Fikir çatışması yaşanır bu gayet normal bir durum.Hayatta %100 aynı fikirde olduğun insanı bulmak imkansız.

0|0
    0|0
  • günlük ilişkiler iyi olur

0|0
    0|0
  • hemen kabullenmesi gerek bencede sana katılıyorujm

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• kimseye karışmam uyuz olduklarımada iki yüzlü davranırım napayım;ben böyle değildim sonradan oldum

0|0
    0|0
  • Kendi doğrumu ona sebepleriyle açıklarım,kabul etmezse de denerim pes etmem kolayca.Ama bu ilişki bana zarar veriyorsa onu kendi haline bırakırım.

0|0
    0|0
  • Kabullenecek seyler var..uzaklasacak seyler var..biri bencil..vicdansiz.. dedikoducu olursa ben kabullenmem..uzaklasirim

0|0
    0|0
  • Hep oldukları gibi kabullendim insanları ama bir yararı olmadı...

0|0
    0|0
  • ben herkesi olduğu gibi kabullenirim.

0|0
    0|0
Yükleniyor...