Baba kızın ya da anne oğulun dudaktan öpüşmesini nasıl karşılarsınız?

Baba kızın yada anne oğulun dudaktan öpüşmeini nasıl karşılarsınız?

0|0
17|20

En İyi Kız Görüşü

• çok saçma bence ne gereği var babamı dudaktan öptüğümü düşünemiorum hiç hoş değil ve de etik değil tıpkı bu haberde olanlar ve çok normal çok hoş karşılanması gibi link

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 16

• benimde şuanda küçük bebeğim var kız... babasıda bende onu dudağından öpüyoruz hatta heryerinden öpüyoruz..:))) ama büyüdüğünde tabiki bu durum normal olmaz ve toplumumuzda normal karşılanmaz... bence en fazla 7 yaşına kadar bu tarz sevgi gösterilebilir.. sonra olmamalı...

3|2
    0|0
  • Bebekken olabilir ama çocuk 2 yaşında yavaş yavaş erkek kadın ayrımı yapmaya başlıyor. Cinsel organı dikkatini çekmeye başlıyor. Bence çok yanlış olmaması lazım.

0|1
    0|0
  • çocuk küçükse normal ama büyükse sapıkça

2|2
    0|0
  • 1-3,4,5 yaş arası normal gerisini düşünmek istemiyorum.

2|1
    0|0
  • Saçmaaa.

1|3
    0|0
  • gereksiz.

1|1
    0|0
  • Gayet normal. Ebeveyn olm bu. Bizi dünyada art niyetsiz seven nadir insanlardan birileri. Götlerinizle değil de beyninizle düşünün biraz. Ensest farklı, sevgi ile öpülen evlat farklı.

1|0
    0|0
  • neden benm babamda kucukken dudagımdan oprdı ama buyudum tabıkıde yapamaz bunu ama kuxukken operler yanı bı art nıyet arancak bısı degıl bu

0|0
    0|0
  • Bazi ulkelerde normal karsilaniyor..ama ben karsiyim..

1|1
    0|0
  • hormonlarına esir düşmüş herkes için garip karşılanmış da anne lan bu her yeri öpülür.anneye kalkan cük taş olur hayvan evladı derim ben o adama.

0|0
    0|0
  • dudak sevgilinindir

1|1
    1|0
  • dakikalarca opmuyolar sonucta belli bi yasa kadar olabılır

0|0
    0|0
  • Bence normal birbirine sevgi gösteriyolar işte neresi kötü

0|0
    0|0
  • çok ahlaksızca hadi küçükken neysede büyüdüğünde bi insan utanır abi yaa

2|2
    0|0
  • Bizim bi komşumuz vardı.. babası 20 yaşındaki kızının dudağını gözümüzün önünde öperdi.. bazılarına ters gebilir.. ama çocuklar anne babanın gözünde hiç büyümezlermiş diye biliyorum :) yinede herkes hoş karşılamaz..

0|0
    0|0
  • Küçük çocukken sevgi gösterisi olarak tamam neysede büyüyünce hiç normal değil.

2|2
    0|0

Erkekler Ne Diyor 20

• Olmadı yanlış bir durum.

0|1
    0|0
  • tövbe estafurullah

0|1
    0|0
  • hiç bir yaş için uygun bir davranış değil ne küçük nede büyük

birde burdakilerin büyük birçoğunluğu küçükken öpülür yazmış nasıl insansınız anlamadım

0|0
    0|0
  • Çok kötü karşılarım,çok yanlış ve hoş olmayan bir şey bu

2|2
    0|0
  • bana ne ya isterse lanet kıçını öpsün :/

0|0
    0|0
  • ensest!

0|0
    1|0
  • 7 yaşına kadar normal

0|1
    0|0
  • bize tersssssssssssssssssssssssssss

yanliş karşilarim

ensest misiniz siz derim oldu olucak sevişin derim

0|1
    0|0
  • Çok film seyretmeyin derim.Burası Amerika değil

0|0
    0|0

• Şuanda dünyada Hz Muhammet S.A.S dışında o denli iyi biri temiz bir kişi olmadığını düşündüğümden istediği kadar iyi olsun illaki nefsi ağır basıyordur o yüzden hoş karşılamam.

0|0
    0|2
  • çok itici gereksiz ahlaksızca bişey.

0|1
    0|0
  • ''Hoşt'' derim.

1|1
    0|0
  • kaç yaşındaki kızın ve oğlanın anne veya babasını öpmesi

0|0
    0|0
  • bebekler için olabilir nede olsa dünyanın en tatlı en masum varlıklarıdıröpülmesinde ne yapılsın:)

0|1
    0|0
  • toplumun ahlak degerleriyle oynamayinnn... baska sorumu bulamadin soracak zındık mahlukat

0|1
    0|0
  • Söver sayarım kısaca.

0|1
    0|0
  • enteresan .s

0|0
    0|0
  • rusyanin bazi bolgelerinde yas farketmeksizin dudaktan :)

0|0
    0|0
  • ıyk

0|0
    0|0
  • belli bi yaşa kadar normal bence. ama ben otobüste iki kız kardeşin ayrılırken birbirlerini öptüklerini bile gördüm. 15 - 16 yaşlarındaydılar muhtemelen. bunların erkek versiyonlarıyla karşılaşmamak için her gün yatmadan önce dua ediyorum.

0|0
    0|0
Yükleniyor...