İyi mi yaptım kötü mü ?

Merabalar efenim şimdi benim senedir sevdiğim bi çocuk vardı ben bunu çok sevdiğimden dolayısıyla zaaflarım çoktu ona karşı bi kaç kez çıkıp ayrıldık en sonuncusunda bu buluşcağımız yere gelmedi bende evinin önüne gdiyim dedim baktım bu babasıyla arabayla ilgileniyolar kapının önünde babası var diye yanına gitmedim arka tarafa dolandım o geldi bana hay sen benim sevgilimmisin çolugummusun çocugummusun nişanlımmısın karımmısın ne hakla geliyosun saydıda saydı ve o gün ben gidiyorum dedim çektim gittim defol git bir dahada çıkma karşıma dedi bundan sonra uzun bi süre görüşmedik geçenlerde çalıştıgı yere gittim ama yüzüne bile bakmadım (ayakkabıcıda çalışıyo) bugün yine gittim dengsiz adam bana meraba hoşgeldin nasılsın napıyosun dedi bnde snrli bir şekilde yüzüne bakarak pardon tanışıyomuyuz dedim yanında bşka bir çalışanda vardı ama iyi mi ettim kötü mü bilemedim adam ne diycegini şaşırdı evet mevet kekeledi ( ama çok komikti) uzun lafın kısası bu adamın amacı ne ya ? bende iyi mi demişim acaba bu laftan sonra bida benle konuşurmu ki ? :D

0|0
4|13

En İyi Erkek Görüşü

• Aferim sana iyi yapmissin kiz :D seni terlemis zamaninda vallahi okurken sinirim bozuldu senin ona tavrinida okuyunca resmen serinledim :D sktr* et dahada gorusme baska erkekmi yok sana

0|0
    0|0
    • Canim benim cok tesekkur ederim en iyi cevap icin :)) unutma alttan alan ezilir sen kendi guzellinin farkina var kimse daha seni yuz ustu birakmaya yeltenemesin :))

Erkekler Ne Diyor 12

• 19 yaşındaki insanların klasik davranışları kimseye hiç bir şey yapma onun aramasını bekle o seni arayacaktır aramassa sen onur ara özür dile yada o seni arayınca özür diler ama sen o erkek arkadaşına fazla yüz vemişsin...

0|0
    0|0
  • Ayrılıp tekrar çıkanları hiç anlamam bitiriyorsan bitir işte ne yalama ediyorsunuz ilişkiyi. Senin amacın neydi onu derken sorgulamak lazım..

0|0
    0|0
  • yaptığın yanlış

0|0
    0|0
  • bulunduğun travmadan hemen çık derim

0|0
    0|0
  • tanişiyor muyuz diyerek iyi yapmişsin

gerçi ekmeği ile oynama noktasina getirmeden dalga geçeiblirsin

0|0
    0|0
  • sen ne yapmaya onun dukkana gidiyorsun ki sende kaşınıyorsun ama..

0|0
    0|0
  • neden gittin ozaman ?

0|0
    0|0
  • Bi bitin artık hakikaten (: Göktürk kitabesi gibi yazmış puhaha

0|0
    0|0
  • o kadar uzun yazmıssın bende bişi cıkacak sandım o kadar okudum . bu ne ya resmen çocukluk bu

0|0
    0|0
  • nereye cıkıp ayrıldınız?

0|0
    0|0
  • seninle konuşması gerek yoksa olmaz

0|0
    0|0
  • :D Ergen stayla. ooof

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• kızım accık büyüyün ya. Adam müşetirisine taibiki sıcak davranıcak yani kimse kimsenin kara kaşına kara gözüne meraklı değil. Çocuğun seveceği varsada sevmez tavrını itici bulmuştur

0|0
    0|0
  • Senle konuşması önemli değil ama iyi demişsin .

0|0
    0|1
  • calisitigi yere ne diye gidiyorsun anlamadim baska ayakkabi magzasimi kalmadi

0|0
    0|0
  • seni zaten alçaltmış, neden bi daha onun çalışdığı yere giderek onun gözüne gözüküyosun? yaaa kızım ilişkiye son koyan son koyar ve gitmez oraya( kendine hiç mi saygın yok

0|0
    0|0
Yükleniyor...