Kapat

Kova burcu kadınını aşık etmek ve elinde tutmak için ne yapmalı?

Bir kova burcu kadınından çok hoşlanıyorum. Kendisiyle aynı sınıftayız, uzun ömürlü bir birliktelik için ona nasıl davranmalıyım, nelerden kaçınmalıyım? Her istediğini yapan fazla ilgili birine mi bağlanır, yoksa zekasıyla onu zorlayan ama zarar vermeyen bir eşe mi? Kızdığı şeyler nelerdir? İlişkide istikrarı ve aramıza sürekli koyduğu o görünmez duvarı kaldırması için ne gereklidir? Tavsiyelerinizi bekliyorum

0|0
9|3

En İyi Kız Görüşü

• ben bir kova kadiniyimmm.. soyle belirtmeliyim ki aslaa asla asla her istedigimi yapan fazla ilgili biri asla tercihim olmamistirr, yahut karsimdakinin boyuna posuna , kasina gozunede tav olmam. beni etkileyen sey karsimdaki insanin zekasidir. iste bundan fevkalade hem etkilenirim. ilkelerim ,sinir ve prensiplerim vardir. bunlarin asilmasi iste hic hos sonuclar dogurmaz . laubalilik sevmem. sunu soylemeliyim ki... sakik ha sakin romantik erkek kilifina sokma kendini. bir kalemle ciziliverirsin mazallaah ^_^

2|0
    0|0
    • peki uzun süreli bi ilişki onu çok sıkar mı

• genel olarakkk sikilgan bir yapiya sahip ve surekli degisiklik aramakla birlikte agir bir sadakat duygusu hukmederr. sadik kalmak isterler. ve karsidan sadakat beklerler. sanmiyorum esleri bir sure sonra sikici gelsin.

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Kızlar Ne Diyor 8

• Her an gidebileceğini bilsin...Fakat onu sevgisiz ve ilgisiz de bırakma. Yeni şeyleri denemekten çekinme. Ona bungee jumping ayarla mesela. beraber ele ele tutuşup atlayın..:Örnek tabi ki bu..Fakat onun özgürlüğünü asla sınırlama..sana güvenmesi için önce ona özgürlüğünü ver. uzaktan izle..

üstüne çok düşersen onu kaybedersin :))

0|0
    0|0
  • kova burcu zor olanı sever.yani kolay elde edebileceğine inandığı birisi onun için bir anlam ifade etmez.bu yüzden ona dostça yaklaş ama belirli bir mesafe ile.meraktan kudursun seni çözmeye çalışsın:)tabi merak etse bile belli etmez o ayrı bir konu.

hep gizemli bir şeyler barındırmalısın içinde.bulmaca gibi seni çözmeye çalışacaktır.ve eğer sevgili olursanız asla yalan söyleme.

0|0
    0|0
  • bi de onu kıskandırmamalısın başkalarına bakmamalısın ciddi olmadığını düşünebilir

0|0
    0|0
  • senin burcun ne

0|0
    0|0
    • benimki yay

• senin için önemli olduğunu hissettirmelisin kova yaydan etkilenebilir belli etmese de baskın bi karakteri vardır akıllı ve çok zekidir

• entelektuelsen sorun yok . ama bir kovayı kendine asık etmek, onu kendine baglamak imkansiz gibi birseydir soyleyeyim

0|0
    0|0
  • Bende kova burcuyum.

İmkansızı sever imkansızı ister.

Fazla üstüne düşme fazla da uzak olma ince çizgiyi bil.

Hediyeleri sever. Gezmeyi çok sever.

Kıskanılmak ister ama boğucu değil.

Laubali hareketleri sevmez.

0|0
    0|0
  • Kova burcu kadınını aşık etmek zordur. Kova kadınlarının çoğu aşka inanmaz ve mantığıyla hareket etmeyi sever. Çok mesafeli konuşan biri olursan bir şansın olabilir, cıvıklıktan hoşlanmazlar.

0|0
    0|0
  • Suyu fazla doldurma derim.

(metafor var, alay etmiyorum.)

0|1
    0|0
    • Oğlunun adını ironi koyacaksın kızınınkini de metafor koy madem

• yazmasamıydım ne :

• Yok, yazmasan bu diyalog genel olarak eksik kalacaktı. Başka bir bakış açısıyla Kova su doludur çünkü. Burçtan anlayan biri ancak çevirebilirdi bu sözü.

Erkekler Ne Diyor 3

• İster kova olsun, ister akrep. Büyük şart adam olman.

1|0
    1|0
  • kova burcu mu ayy çok zor bu soru

akrep deseydin yapardık bişeyler de kova zor !

0|0
    0|0
  • kovaya su doldur sonra git falcıya baksın...

0|0
    2|0
Yükleniyor...