Fenerbahçe nin puan kaybı kime yaradı?

şu an baktığım galatasaraylı arkadaşlar bu duruma çok seviniyor. Ama benim beşiktaşlı olarak farklı bir öngürüm var; bu puan kaybı daha çok bize yarayabilir, çünkü haftaya Fenerbahçenin Kadıköyde kazanma önemi bir kat daha arttı. Yarıştan kopmamak için evinde ekstra motive olup gs karşısında galip gelmesi gerekiyor. Eğer Fenerbahce kazanirsa, bu durumu Beşiktaş lehine çevirip liderliği tekrar alabilir.

0|0
3|12

En İyi Erkek Görüşü

• Fenerbahce bu sene yarıştan havlu attı ortam sizin besiktas lı arkadasim basarilar.

0|2
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Fazla heveslenmeyin kaçar hevesiniz

0|3
    0|3
  • Bu forvetlerle kazanırız kesin derbileri

0|0
    0|0
  • Fener karlı bikere, çünkü maça başlamadan önce puan farkı 5 ti ama şimdi 4 e indi.
    yani lidere 1 puan daha yaklaştı

0|3
    0|3
    • Bu kızı uzeni * acik ve net soyluyorum!! Bu teori bu kuram ortaligi aglatir

• bana niye eksi veriyorsunuz ya :(

Erkekler Ne Diyor 11

• Şimdi Fenerbahçe bu maçı kazansaydı derbiye önem vermeyecekmiydi? Nasıl bir mantıktır bu. Fenerbahçenin övünebildigi tek şey evinde uzun süreden beri Galatasaraya yenilmemesidir herhalde tek övünecek şeyinde ellerinden gitmesini istemezler o bakımdan her türlü fazlasıyla önemseyecekleridir maçı. Ama ben bazı Bjklilerin Galatasaray yerine Fenerbahçe nin şampiyon olmasını istediklerini biliyorum ve Fenerbahçe nin bu puan kaybından dolayı üzüntü duyduklarınıda biliyorum.

1|3
    0|3
    • hakemin 6 dk uzatma vermesi neydi öyle ya

• Ben onemsemeyeceklerdi demedim, yaristan kopmamak icin ekstra motive olacaklar dedim. Benim icin sadece beşiktaşin şampiyonlugu onemli biz olamazsak kimseyi desteklemem.

• Fenerbahçe isterse 20 puan önde olsun yinede Galatasaraya karşı ekstra motivasyonla maça çıkarlar. Sen öyle düşünebilirsin fakat bazı bjkliler Galatasaraya duyduğu antipaktikliğinden dolayı biz şampiyon olamazsak Fb olsun diyorlar.

• Benimde baska bir tezim var bu ligde herkes biliyorki ligtv yarisin kopmasini istemez şu an fark 4 biz yensek 7 olucak bunuda istemezler bizi sikintili bir mac bekliyor.

0|2
    0|0
  • Fenerbahçe'nin averajı bizden yüksek olduğu için Galatasaray'ı yenmesi halinde lider Fenerbahçe olacak. Yenilseydi tam anlamıyla bizim işimize gelmiş olacaktı ama haftaya derbide kısa vadede en çıkarlı sonuç beraberlik olur bizim için.

0|1
    0|0
    • Haklisin onu hesaplamadim ayni puan olduktan sonra birinci, ikinci çok önemli degil bence.

• Kardeş sen bir bak istersen beşiktaşın bir maçı eksik bu hafta, bidaha ki hafta da maçi var ikisinden galip çikarsa anlaminda dedim.

• Beni engelleyen arkadaşın tabiriyle, sen niye atlıyorsun ki kardeş benim cevabıma? Benimle onun arasındaki bir diyalogtu ve arkadaş tartışmak yerine engellemeyi tercih etti ki benim de işime geldi boşuna yorulmadık ikimiz de. Sen de kendi görüşünü cevabında paylaşırsın ben de oraya atlamam olur biter.

• Galatasaray ve Fenerbahçe bu ligde olduğu sürece beşiktaşlılar şampiyonluk beklemesin

0|3
    0|3
    • Son 2 haftanın Fenerbahçe'sini izleyip de mi söylüyorsun bunu?

• Hiç sampiyon olamadik mi daha once, onumuzde iki derbi var oynanmadan bilemezsin.

• Yaşın da müsait halbuki ama ligin tek hakimi, Türk futboluna ambargo koyduğumuz zamanları hatırlamıyorsun. Hadi yeni nesil son dönemleri bildiği için Galatasaray ve Fenerbahçe sempatizanı bunu biliyoruz da Beşiktaş'ın rakip tanımadığı zamanlar da çok eski değil 90'lı yıllar. Her zaman olacak diye bir şey yok, bırakalım bu zamanlarda da diğerleri öne çıksın diyeceğim ama en kötü halimizle bile Avrupa'da göğüs kabartan, gururlandıran tek takımız. Biri gider önüne gelenden 4 yer 6 yer iki sene üst üste madara olup gelir, diğerinin hala Avrupa'ya gitmesini bekliyoruz. Beşiktaşlılar şampiyonluk beklemesin kadar basit bir laf daha görmedim, Beşiktaş katıldığı hiçbir kupada 2. liği hedeflemeyecek kadar büyük bir takımdır. Kendi stadımız bile yok, maç fazlasıyla puanı anca eşitledi Fenerbahçe bugün. Bence biraz objektif bakmak gerek futbol denen konuya.

• Ligin adını Süleyman Seba koyduklarına, göre kesin BJK yi yapacaklar şampiyon.

0|0
    0|2
  • Akhisara yenilen, konyaspora da son anda yenilmekten kurtulan bir takım benim gözümde lider olamayacağı için hiç sıkıntı yok bana göre. Sonsuza kadar Beşiktaş

0|2
    0|0
    • Orası dogru benim için de galatasarayı puan kaybina ugratmasi onemli.

• Ne farkeder nasıl olsa arenaya geleceksiniz ;)

0|1
    0|0
  • Bazı kişiler yazmış Fenerbahçemizin tek gurur duyduğu şey yok cinconun Fenerbahçeyi yenememesiymiş kadıköyde galatasaray neyle övünüyor aa pardon uefa kupası var 10 da yese uefa kupanız var bro haklısınız :D Bu arada puan kaybı bennce beşiktaşa yaradı senle aynı fikirdeyim haftaya fener derbiyi alırsa beşiktaş lider olucak ama Fenerde havaya girebilir yarış yeni başladı bence...

0|0
    0|0
  • Fb gs ve ts deplasmanda yenip sampiyon mu olacaksiniz?

0|0
    0|0
    • Şampiyon olcaz demedim, tekrar liderliği alma şansimiz var dedim.

• fb yarasın

0|0
    0|0
  • Fenerbahce geri donus yapicak gs maci banko zaten ;)

0|1
    0|0
Yükleniyor...