Fitnessla ilgili sorularima cevap verecek biri?

fitnessa baslamak istiyorum ve ilk defa fitnessla ugrasicam öncelikle cantamla neler olmalı? ikinci olarak yaklaşık 4 - 5 ay gitmeyi düşünüyorum bu surede ortalama ne kadar gelisirim? üçüncü olarak gittiğim salondaki hocalar bana bir beslenme programı verebilir mi? son olarak fitness yaparken kickboksla da ilgilensem bana bir zararı olur mu?

0|0
0|4

En İyi Erkek Görüşü

• Oncelikle 1 sene bu sporu yapmis biri olarak ilacsiz bir yere kadar gelebilirsin muratboz misqli kasli bir vucut istersen yani futbolcu vucudunun bir gomlek ustu takviye almalisin ya da cok cok cok iyi beslenmelisin zaten dogal yiyecekle onun da fazlasini yapamassin 4-5 ay vucudunun toparlanmasi icin iyi sure az cok bisey cikar ama kafandaki vucud icin yetmez tam belli olmuyor cunku en zorlancagin tabiki karin kasi yilma sakin aynaya baktigin hergun dahada hirslan cevrendeki herkez seni gorunce spora yonelcek bak gorursun gittigin spor salonuna gore degisir hocalarin ilgisi alakasida bizimkiler ilgisizdi orta halliydi yardimci oluyorlardi neyse kardesim kolay gelsin

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Erkekler Ne Diyor 3

• Bence 2 sene sonra git,18 yaşındasın fitness demişsin ama ne kadar gelişirim diye sorduğuna göre body yapacaksın. buda boy uzamanı durdurur. onun yerine direk kick boksa git derim ben

0|1
    0|0
    • 3 seneden beri boyum 1.75 galba artik daha uzamam

• Düşünürüm tesekkurler

• Havlu su kulaklik yeterli protein tozu onerirlerse kabul etme ha bide eldiven ordan alirsin tabe varsa

0|1
    0|0
  • gıt kardes

0|1
    0|0
Yükleniyor...