Erkek arkadaşımın babası beni tanımadığı halde tanışmaya yanaşmıyor...

bir senedir çıkıyoruz ve ilişkimizde ciddiyiz ben 22 yaşındayım ve benim ailem erkek arkadaşımı çok takdir edip,sevip güveniyor fakat erkek arkadaşımın ailesi bir türlü bana benim istediğim şekilde yanaşmıyor özellikle annesi eşinin bu oğlunun kız arkadaşı olmamasını istediği için midir bilemiyorum ondan etkilendi sanırım ki hiçbir şekilde o da yardımcı olmuyor onlara gittiğimde babası gelecek acele edin diyor, bir keresinde babası evde çantasını unutmuş almaya geldi es kaza bende oradaydım beni hadi sen yukarı çık diye saklama işlerine giriyorlar siz olsanız erkek arakadşınızın annesi ve erken olduğunu düşündüğü ve asosyal olduğu için tanışmaktan kaçan babası için ne yapardınız?

0|0
4|7

En İyi Erkek Görüşü

• Erkek arkadaşın neden babası ile konuşmuyor bunu araştırmak lazım

0|0
    0|0
    • bende öyle düşünüyorum biraz ilginç geldi mantıklı değil.

• konuşmuyor değil aksine çocuğun söyleceği şey kalmadı artık

• Cocuk biraz daha ılımlı yaklaşmalı belki söyleyecegi sey kalmadı olur mu her baba evladının mutlulugunu ister ve bunun zorunda

Erkekler Ne Diyor 6

• bi sorum olacak özel olmasa eniştenin ekonomik özgürlüğü var mı

0|0
    0|0
  • 22 yasındayım diyosun sitede 30-35 arası görünüyor olmadı şimdi, lütfen doğru yaşımızı girelim siteye de :D

0|1
    0|0
  • sanırım başka problerler vardır...tabiii bunuda mantıklı açıklamasıda vardır...bu sadece tanışmak istememe olayı değildir...

ailenizle statü farkı olabilir ve bunu onlar problem ediyorda olabilir...yada başka birşey artık...

0|0
    0|0
    • kendisi asosyal bir insan sırf aileler bir araya gelmesin konuşma ortamı olmasın diye evliliği oldu bittiye getirmeye çalışan belki okurken nişan bile olmayıp 6 7 yıl sonra direk evlilik seviyesi olsun isteyen bir baba profili

• yani ben kötülük aramıyorum ama dediğim gibi onlarında kendilerine göre açıklamaları vardır...belki aşırı dindar bir aile ve cemaattan kız almak istiyorlar...kimbilir...tabiii bu arada seninde kendini kabul ettirememiş olman gerçeği var...

• babadır sonuçta bu konularda daha katıdır anneye göre

0|0
    0|0
  • niye bildiyi bişey mi var

0|0
    0|0
  • allah allah ya çok ilginç bence istemediğinden değil bu işte başka bi iş var..

0|0
    0|0
    • bence baba olmadığı için baba her insanın harcı değildir

Kızlar Ne Diyor 4

• ben babasının uzak duracağını düşünmüyorum. annesinin yaptıklarına bakarsan asıl problem anne yani bence olayı o abartıyor. ben asıl istemeyenin annesi olduğunu düşünüyorum . babasını bahane edip sizi huzursuz edio . kimbilr neler anlattı adama

0|0
    0|0
    • yok aslında anlatma mevzusu yok aksine çok beğendiğini falan söylemiş ama hepsi o kadar,çok ince düşünceli bir insan ama tuhaf huyları var açıkçası, babasının istemediğini ilk günden beri bliyrm ama bu benmle ilgili değil o kimsenin olmamasını istiyr bana kasıt yok aslında ama yinede erkek tarafı olarak ağırlık olmalı diye düşünüyorum

• kaynanada bıraz delılık var sanırım.kusura bakmada yanı hadı erkek annelerı ogullarını kıskanırda sankı kotu brsey yapıyormus gıbı senımı saklıyor.anneler genelde arayı bulur.sankı erkek arkadasın kızda babasından sevgılısını saklıyor tuhaf

0|0
    0|0
    • ben zatenhep diyorum hangimizink kız hangimizinki erkek tarafı kapalı kutular

• bana erkek arkadaşın ne diyor?

0|0
    0|0
    • üzülüyor ama artık bende alıştım galiba ki umursamıyorum çünkü benim yetişme ve aileme uygun karakterli bir insan değil benden büyük olmasına rağmen

• evet, kendini üzmene değmez...

• Erkek arkadaşın allem edicek kullem edicek seni tanıştıracak kafana takma sen bunu.

0|0
    0|0
Yükleniyor...