Bırakın şimdi yumurtayı tavuğu, alın size yüzyılın sorusu ;

Yumurta mı tavuktan çıktı,tavuk mu yumurtadan.Bırakın yumurtayı tavuğu..Söyleyin bakalımm kalp mi aşktan çıktı , aşk mı kalpten? :P

0|0
9|19

En İyi Erkek Görüşü

• aşk? galp ?

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 18

• Aşk ne ki?

0|0
    0|0
  • Kalp var olan bir şey aşk ise hissedilen bir şey ikiside birer şeydir, herşeyin bir şeyi vardır. Sonuç olarak aşkın kalpten çıkabilme ihtimali daha yüksektir. Tebrik ediyorum değişik bir soruydu.

0|0
    0|0
  • Norepinephrine, adrenalin üretimini arttirarak ayaklarimizi yerden kesip kalp çarpintisina neden oluyor. Beynin hipotalamus bölgesinde üretilen oxytosin ise bir insana sefkat duymamizi, onunla ilgilenmemizi sağliyor. Bütün bunlarin sonunda da ask hali ortaya çikiyor. Kısacası kalbin bi bok yediği yok.

0|0
    0|0
  • asık olmak yurek ister yurekte tek basına bi işe yaramaz ask gerek... aska ucarsan kanatların yanar der biri mevlanada buna cevap olarak aska ucmazsan kanatlar neye yarar der bunun gibi ikiside birbirini tamamlayan birer oge bir elmanın iki yarısı gibi ikiside birbirinden cıkmamıstr insanlığın yaratılısında doğmustur

0|0
    0|0
  • Şimdi kalp krizi geçirecem valla...:D

1|0
    0|0
  • beyin bedava..

0|0
    1|0
  • aşk kalbe girdi ;)

1|0
    0|0
  • Ne aşk kalpten ne kalp aşktan , ikiside Yaratan'dan, tam hatırlamıyorum eksik yazmış olabilirim kusura bakmayın, Mecnun demişki "ne olmuş Leyla'yı çok seviyorsam, değil mi O'da Mevla^dan?"

0|0
    0|0
  • Bunu eskilere sor eskilere. Şimdi ki aşkların çoğu aşk değil. bilimsel olarak aşk kalpten çıkmıştır heralde :D

0|0
    0|0
  • Aşkı tek bir organla bağdaştıramazsın.Göz görür,kulak duyar,ten hisseder,beyin algılar, kalpse onaylar kapılarını açar sonra büyütür büyütür büyütür..

0|0
    0|0
  • ben aşık olurum gardaş gerisine karışmam... 3 nokta

0|0
    0|0
  • Aşk denen birşey olmadığı için; sorun ekarte oldu.

0|1
    0|0
  • bence kalp aşktan çıkmıştır.

0|0
    0|0
  • ikiside insandan çıkar :)

0|0
    0|0
  • bence aşklar birbirlerinin kalbine girdi :D:D

0|0
    0|0
  • nutellanın gizli tarifi ne

0|0
    0|0
  • al sana yılın cevabı aşk beyinde dir

0|0
    0|0
  • ikisi de birbirinden çıkar.

not: soru değişse de cevap değişmez .

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 9

• kim kimden yada nerden çıktı bilmiyorum ama girmesinler abi.. şimdi bunu yanlış anlayacak olan arkadaşlarım olucak açıklık getireyim yani hayatımıza kimse girmesin :)

0|0
    0|0
  • aşk tavuktan cıktı kalp de yumurtadan ya da kalp tavuktan cıktı ask da yumurtadan :)))))

0|0
    0|0
  • bence kalp askdan cikdi allah askla sevgiyle insani yaratdi ve kalbinide tabiki

0|0
    0|0
  • o değil de ben telve yiyorum nolcak benim bu fal işi:/

0|0
    0|0
  • kalbi olmayan insan aşık olamaz bence aşık olan birinin kalbi olur

0|0
    0|0
  • Nenemde kazak örsün.

0|0
    0|0
  • Böyle yaratıcı ve imkansızı düşündüren sorularu hep sevdim, seviyorum,seveceğim.

0|0
    0|0
  • keşek yumurtayı sorsaydın be canım..daha mantıklıydı...:)

0|0
    0|0
  • yalnızca kan pompalamaya yarayan bi organdan evrenin sırrını falan çözmeye çalışıyosunuz ya, ne diyim, allah akıl fikir versin.

0|0
    1|0
Yükleniyor...