İmzasız bir mektup aldım...

arkadaşlar imzasız bi mektup aldım biraz önce aynen şu yazıyordu..

senin alenen evli çocuklu biri ile çıktığını erkeklerle oynaşmayı çok sevdiğini ... seni çok cıvık olduğun için bıraktığını çok iyi biliyorum şimdi sıra kimde annene yalan söyleyip çok sık yatıya kalıyorsun ayağının kayması yakındır net daslarına fazla güvenme aklını başına al.

diye yazılmış şaşırdımda buna ... ile biz ayrılmadıık gayet gizel giden seviyeli bi arkadaşlığımız var ve ben evli kimse ile görüşmüyorum işin tuaf yanıda bu biri bana sakamı yapmaya çalışıyor anlamadım cıvık felan yazmış sabah sabah sınırlerim bozuldu resmen ya ha birde bu sadece uyarı mektubu yani tehdit felanda değil aklını başına al diyor sadece bu nedir yaa...

enim öyle boş işerle uğraşacak vaktim bile yok erkek arkadaşımla bile 15 gündür görüşmyorum işlerimden dolayı yoğun çalışan biriyim vede evli çocuklu kısmına deli oldum yaa bu nedir yaa

0|0
5|9

En İyi Erkek Görüşü

• Eski erkek arkadaşın seni unutamamış anlaşılan...

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 8

• imzasız mektuplara işlem yapılmıyor direkt çöpe ;)))

0|0
    0|0
  • yanlış adresse?

0|0
    0|0
  • ayaklı posta yanlış adrese teslim etmiş

0|0
    0|0
  • bence erkek arkadaşın yazdı.artık görüşün diye :)

0|0
    0|0
  • adresini nerden biliyorki

0|0
    0|0
  • ben hayatımda hiç mektup almadım

0|0
    0|0
  • yaran yoksa neden çekiniyorsunki bunun en iyi cevabı sende

0|0
    0|0
  • sen de hiç iyi ayak değişmişin ha

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• Çok rahatsız olursan karakola git arkadaşım ama büyük ihtimal ya şaka yada yanlış gönderilmiştir.

0|0
    0|0
  • bence bu bırkız senı kıskanan olabılır ben artık bu kadın mılletınden korktum

0|0
    0|0
  • Ilk kez mi geldi böyle bir mektup

0|0
    0|0
  • yanlış gelmişdir...

0|0
    0|0
  • Netdaş dedi olayı bitirdi zımba telim.

0|0
    0|0
Yükleniyor...