Offff keske yemeseydim?

arkadaslar orta boy pizza yediim 2000 kaloriye denk geliyomus. 63 kiloyim 4 kg vermeye calisirken bunu yemek cok mantiksiz oldu biliyorum ama stresliydim kendimi tutamadim. nasil telafi edebilirim?

0|0
5|15

En İyi Erkek Görüşü

• bir kereden bisey olmaz ki hemen kilo mu akicaksin yarin diyetine kaldigin yerden devam edersin bak okadar diyet yayapiyomussn kilo vericem dedigine gore bu odulun olmus oldu srnin arada sirada boyle odullendir kendini korkma hic bisey olmaz ona bakarsan 1 bardak kolanin icinde 38 seker varmis ama ben gundr 2.5 liyelitreden fazla iciyom sise gidiyom geciyo :))

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 14

• :)) Üzülme öncelikle birdaha ki ogunden kes
    Birde 2-3 saat sonra birazcık spor yap

0|0
    0|0
  • 8-9 dilim pizza yemişsin demektir aman boşver. Bence yanında şekersiz sakız bulundur falım falan. Böyle şeyleri canın çekince at ağzına sinirini sakızdan çıkar belki unutursun ne bilim :D

0|0
    0|0
  • Hemen kosuya cik :)

0|0
    0|0
  • Artik cok gec o pizzalar midene oturdu bir kere sen bu idaresizligini surdurdugun suruce degil 4 kg vermek 4 kg alicaksin ahaha. :))

0|0
    0|0
  • Afiyet Olsun yemişsin bir kere takma

0|0
    0|0
  • Bugün başka birşey yeme çok sıkıntı olmaz

0|0
    0|0
  • Bir yemekle kilo almanın önemli olan devamlılık yapmasin

0|0
    0|0
  • üzerine bir soğuk su iç

0|0
    0|0
  • orta boy pizzayı sen nasıl yedın O. o kız dediğin bir parca alıp doyan varlık be :/

0|0
    0|0
  • Eve kadar kos

0|0
    0|0
  • Neden keşke yemeseydin

0|0
    0|0
  • Off canim çekti laan :D

0|0
    0|0
  • 3 gün yeme düzelirsin.

0|0
    0|0
  • Çıkartırsın merak etme.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• dün aynı hatayı ben de yaptım :D 2 gün boyunca sadece meyve suyu veya bitki cayı tüket,2 litre suyla beraber düzelir

0|0
    0|0
  • Spor ne güne duruyor.

0|0
    0|0
  • 1 kilo 7000 kaloriye eşit. Ve kalori yaktıran hareketler yap. Mesela ip atla. 10 dk ip atlamakla 100 kalori yakarsın. Bir saat merdivenleri koşarak çık 900 kalori yakmış olursun. Bin kalorin böylece gitmiş olur. Kısaca SPOR Egzersiz hareketleri.

0|0
    0|0
  • spor spor spor

0|0
    0|0
  • spor yap gitsin kaloriler

0|0
    0|0
Yükleniyor...