Dün her şeyim, ömrüm dediğinizi unutmak, 2 ay içinde bir başkasıyla yazışmaya başlamak nasıl bir ruh halidir?

sorum öncelikle karşı cinse bu kadar kolay mı sizin için değer verdiğinizi unutmak,bu kadar kolay mı o boşluğu bir başkasıyla doldurmak,bu kadar kolay mı onu yok saymak?

bu kadarmısınız?sonra gerçek aşk teranelerine sarılıp gözyaşı dökenler de sizlersiniz? bu ne yaman çelişkidir,anlamak mümkün değil,bunu yemin var sayın bir daha seversem bu dünyanın en aşağılık adamıyım bende...

0|0
5|6

En İyi Kız Görüşü

• Tamamen kişisel.Cinsiyete dayama. İnsan rahatça birinden vazgeçiyorsa, tek değerlisi o olmadığındır ya da tartışmalar soğukluk sookmuştur araya. İnsan sevdiği birinden de uzaklaşabilir artık hatta sevmeyebilir. Bu kişiden çok ilişkinin gideri, seviyesine bağlıdır.

İstemiyorsa daha iyisini bulabileceği içindir.Sende mutu olamayacağı içindir. Yaş itibari ile ergen bahaneler yerine mantığa dayalı,kafa yapısına dayalı bir ayrılık olabilir.

''Bilirim gidenlerle ölünmez ama kalanlarla da yaşanmıyor''.. bu modda olma işte.

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• çok doğru yazmışsın aslında...ben eski sevgilimnle ilk çıkmaya başladığım an terkedilmişdim...onunlayken bile onunla değilmişim...biriyle sevgili olmanın anlamını şimdi anlıyorum...benim hiç sevgilim olmamış...aslında o hiç yokmuş...bunlar sonradan anlaşılıyor...senin durumun benden çok farklı..neyse duygularımı yazdım belki sorduğun soruyla alakasız oldu ama.

0|2
    0|0
  • karşı tarafın davranışları soğutup vazgeçirebilir. bu kadında olabilir erkekte . bazende kolay unutmak için boşluğu başkasıyla doldurur gibi yaparsın oda üzüntünü hafifletmek içindir . Belkide içinden çıkamadığın durumların içten içe intikamını alırsın karşı taraftan.

0|1
    0|0
  • dansöz bazıları...belkide çivi çiviyi söker mantığı

0|1
    0|0
  • Olabulur

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 6

• Her 'yeni aşk' dediğimiz eski aşka bi atıftır. Onu bi başka tende bulma çalışmasının ürünüdür. Ya ölü doğar, ya da huzuruyla eskisini boğar.

1|1
    0|0
  • hocam ben 3 yılımı verdim çok söz aldım hiç birini yerine getirmedi.. çok söz verdim hep sözümde durdum.. evlenicem dedim adım attım sözlendim.. aileleri bile soktum araya... yok yere saçmaladı o hatasını sindiremedim ayrıldım.. onca yaşanmışlığın ardından 1.5 hafta sonra başkasını bulmuş... bence hali,ne şükret.. hayırlısı diyoruz sabrediyoruz.. elden bişey gelmez..

0|1
    0|0
  • bi' tanıdığımın ilişkisi vardı ve kız resmen cocuğa tapıodu hal ve hareketleri onu gösteriodu.. sensiz yaşıyamam diyodu cocuk bi' trafik kazası geçirdi ve hayatını kaybetti aradan 4 ay falan geçti kız başkasıyla evlendi..!

kısacası "sensiz nefes alamıyorum diyenler şimdi başkasının altında nefes nefeseler"

0|1
    0|0
  • iki taraftan biri hep çok sever abi. biyerde okumuştum, ayrılık olduktan sonra konuşan taraf kaybetmiş olan taraftır diye. çünkü canı acıyan bağırır. diğeri için hava hoş tabi. sevmeyecen üstad, acı istemiyosan sevgi de yok.

0|1
    0|0
  • dün değil ayrıldıın an başlıyor gibi sanırım

0|1
    0|0
  • canlının doğasında olan bişey unutmak farklı aramak farklı

0|1
    0|0
Yükleniyor...