Boy abdesti nasıl alınır... kaç kişi biliyor

Burdan herkes ahkam kesiyor. yook aşk yok flört yok bilmem ne...

ama ben eminim burda daha boy abdesti nasıl alınır bunu bilmeyen hatta boy abdesti almayan nice genç ve yetişkin var. hemen google amcaya sormayın mertçe bilip bilmediğiniizi paylaşın bakalım burdan. belkide sadece kapıyı çekip gidiyorsunuz

aksere sünnetsiz giden müslüman gençler gibi:)

0|0
6|9

En İyi Erkek Görüşü

• arkadaş çevremde bilmeyenler çoktu , aile eğitiminden dolayı, Din eğitimi erken yaşta başlamalı, anne babanın sorumluluğudur öğretmek, ama maalesef cahil bir toplumuz,

show tv'deki ateş hattı programında reha muhtar prens charles'ın müslüman olduğu yönündeki söylentileri eleştirmektedir. konuyu diyanet işleri başkanıyla tartışmaktadır:

-efenim prens charles'ın müslüman olduğunu söylüyorlar. peki ama öyle bir adamdan müslüman olur mu?

-olur tabi neden olmasın?

-ama efenim nasıl olur?

-reha bey siz müslüman mısınız?

-tabi müslümanım efendim.

-siz namaz kılıyor musunuz?

-hayır.

-oruç tutuyor musunuz?

-hayır.

-içki içiyor musunuz?

-evet.

-e sizden nasıl müslüman oluyorsa, ondan da en az sizin kadar müslüman olur.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 6

• ben biliyorum zaten de bilmek zorundayız. ama dediğin gibi üniversitede bilmeyen arkadaşlarım vardı şaşırmıştım aileden kaynaklanıyo anne baba öğretmeliydi. demekki içilerinde de yokmuş ki bilmiolar öğrenmiyolar işlerine gelmiyo. öyle insanın da işi gücü rast gitmiyo

0|1
    0|0
  • Bilmeyen insana hiç rastlamadım.

0|0
    0|1
  • Dini duygular insanın içinde yaşanması gereken şeylerdir. Bu kuranı kerimi seçmeli ders yapıp, insanları mimlemeye benzemiş. Kimin bilip kimin bilmediğini burada deşifre etmenin mantığı nedir. Eğer amaç temizlikse artık hergün her dakika duş alınıyor. Yok amaç ibadetse oda Allah ile kul arasındadır sizi ilgilendirmez.

0|0
    0|0
  • aileye baglı olarak abdest almayı kucuk yaslarda ogrenmek mumkun, abdest almayı bilen -alan herkes islamın sartlarına uygun yasıyor diye bir kural da yok.ne masallah masallah diyip paraları hatunları hamuduyla goturenleri gordum..

1|2
    1|0
  • diyosun ki ben dini de bilirim arkadaş! mübarek cuma günü ...

1|0
    0|0
  • biliyorum..müslüman olan herkes bilir..bunu 5 yaşında çocuklara öğretiyorlar artık..

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 8

• Biliyorum ve bilmemek ayıp değil öğrenmemek ayıp diyorum gençler.

(Askerde sünnetsiz adama denk gelmedim ben =O )

0|1
    0|0
  • Neden bilmeyelim ben küçükken kuran kursuna gittim.

0|0
    0|0
  • allah razı olsun ortaokul hocamızdan orta 1 sınıftayken kızlara ayrı erkeklere ayrı öğretmiştir ömrü var olsun daha birçok şey öğretti

0|0
    0|0
  • Müslüman olmayan insan boy abdestini neden bilsin? Ayrıca aşk, flört diyenlerin müslüman olduğunu nerden çıkardın ?

0|0
    0|0
  • Uzun uzun burada anlatalım mı ? Boşver

0|0
    0|0
  • musluman olupda abdeste almayi bilmeyen var mi acaba bende merak ediyorum dogrusu.

0|0
    0|0
  • niyetlen vucudunu güzelce yıka 3 kez ağzına 3 kez burnuna su al..

Allah kabul etsin.

0|0
    0|0
  • ben bilmiyorum arkadaşım çünkü ailede zayıftı bu işler.ama şunada inanıyoum.ne nice müslümanlar var hak yiyor, allahı bahane ederek adam öldürüyor, beyin yıkıyor, hırsılık yapıyor, dedikodu yapıyor. ben bunları yapmıyorum.şimdi söyle o mu cehennemde daha çok yanar ben mi?

0|0
    0|0
Yükleniyor...